Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lesz még lehetőségem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petikevokosztcsa kérdése:

Lesz még lehetőségem?

Figyelt kérdés
Mikor iskolát váltottam, egy-két hét múlva, egy lány megkérdezte, akarok-e járni vele. Hirtelen nemet mondtam, de nem úgy értettem az egészet. Szegény, sírt is. Hónapokig rosszul éreztem magam és erőt gyűjtöttem, hogy megkérdezzem. Tudom, hogy szeret, ad rá jeleket. De mikor elég erőm volt, hogy megkérdezzem, addigra volt már barátja. És még mindig van. Nagyon rosszul érzem magam, de tudom, hogy egyre erősebb a kapcsolatunk. Mármint baráti. És én többet is akarok barátnál. De amúgy egy nagyon értelmes, kedves és megértő lány. Segítsetek, lesz még esélyem, hogy megkérdezzem őt? Nem akarom, hogy a barátja megutáljon, bírom, de azt végképp nem, hogy ő. És nem akarom, hogy miattam szakítsanak, mert az se kellemes érzés senkinek se. Mindketten 12 évesek vagyunk, de én hónapokkal idősebb. És nem fura, hogy ilyen fiatalon. Ez Anglia :D

2016. márc. 16. 23:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok Peter, ő Eve(i) és a barátja Leo. Ja, és a címkék rosszak. A helyesek: szerelem, Leo, Eve, Peter, segítség
2016. márc. 16. 23:39
 2/4 anonim ***** válasza:
ennyi ésszel szabadlabon... de képzeld korai... lánnyal 14 ev fe inkább 15 alatt. sose kezdj mert eretlenek. es butak fiukent mondom 15-16 évesen erik be a fejunk... tapasztaltam... hagyj fel vele jo par évig
2016. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ír le neki:

"Szia XY!A napokban gondolkodtam rajta hogy anno jól el szúrtam kettőnk között a dolgokat.Met én is szerettelek nekem is tetszettél(ezt írhatod akár jelen időbe is ahogy akarod).De akkor abban a pillanatban leblokkoltam előtted és hazudtam.Sajnálom.Azt is sajnálom hogy sírtál miattam tényleg őszintén.Bár amikorra erőt vettem magamon hogy majd most megmondom neked már késő volt.Nem szeretném ha emiatt a dolog miatt amiket leírtam bárkivel is tönkre menne a barátságom szóval ezt a levelet nem azért írtam hogy majd most megsajnálsz vagy akármi és dobod miattam a barátodat.Erről szó nincs.Örülök hogy boldog vagy vele.Csak nem bírtam magamban tartani ezt a dolgot és úgy érezem jónak hogyha ezt te is tudod."


Remélem valamit tudtam segíteni.Ezt ha leírod neki akkor igazából a többi rajta áll és nem is úgy jössz ki belőle mint aki azt akarná hogy szakítsanak szval szerintem talán jól fogalmaztam meg a levelet.Sok sikert!:)

2016. márc. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.: ahogy már mondtam, ez Anglia. Itt a Secondary az olyan mint a felső és a középsuli keveréke.

2.:Köszönöm szépen. Ezt majd valahogy átkonvertálom angolra, és írom neki, hogy azért titok. ;) ment a zöld ujj.

2016. márc. 17. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!