Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Hogy szerezzek barátnőt, aki tényleg szeret, és hosszútávú kapcsolat legyen beleértve, tehát komoly kapcsolat, ha ahol én lakok nincs semmi lehetőségem? (több lent)

Figyelt kérdés
Itt a suli...ez az első hely ahol tudnék,de senki normális...előző suliba se volt...most vagyok középsulis...buliba azért nem akarok mert ott komoly tartós kapcsolat hááát...nem hinném...és nem egy bagós buliba járó piás nőt akarnék,aki tesz az egészségére...mert itt max olyan van...Hol tudnék ismerkedni/baratnőt így szerezni akkor?Úgy érzek mint sokan...hogy ugyse lesz soha az életbe...sajnos elegge erzekeny egy fiu vagyok...és hát ugye a szépség...sokaknak számit sokaknak nem ,de inkabb atlag alatti,tehat egyaltalan nem szep....nem nem nem nem a negativ butaságok alapján mondom ezt,hanem tényleg ilyen az arcom...és egyszerűen ahol lakok nem találtam még tényleg egy lanyt se akinek lennenek komoly erzelmei vagy valami...vesszőkért és ékezetekért meg mondatvégi irásjelekért bocsi.. Tehát mit kéne tennem?Esélytelennek tartom itt és nem tudok utazgatni minden fele....hol ismerkedjek akkor mégis?! Az idealom pedig az erzekeny lany,aki nagyon tud szeretni,és nem önpusztito pl bago meg pia meg ilyenek..Hogy szerezzek baratnőt??

2016. júl. 3. 23:22
 1/9 A kérdező kommentje:
kérlek csak normális válaszokat , aki azt nem tud az ne irjon választ...
2016. júl. 3. 23:24
 2/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?



esetleg sportolsz valamit? :)

2016. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Egy csónakban evezünk... A lányoknak én sem kellek a kinézetem miatt, mert ronda az arcom a füleim miatt... Bulizni sem járok...
2016. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Egyébként függ sokmindentől. Neked például mi számít? Az adott lány legyen olvasott,okosabb,műveltebb mint az átlag? Mert ebben az esetben (ne nevess,komolyan) akár könyvtárban is tudsz ismerkedni,nekem is voltak srácok akikkel ott kezdtem beszélgetni.:) Nem mindenkinek a külső a fontos! Az én esem sem egy Adonisz,mégis szerettem.:) 16L
2016. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok amugy, de az h ne cigizzen és ne igyon...legyen okos tehát törödjön magával és az egészségével ne csak a kolat igya egesz nap cigivel meg ilyen dolgokkal...Tolna megye ... rossz egy hely...
2016. júl. 24. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező... Komárom-Esztergom megye sem különb hely..... Azt hittem, hogy más megyében ennél normálisabbak vannak, de ezek szerint tévedtem..
2016. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolso válaszolo...Tolna megye se külömb mint Komárom-Esztergom megye...
2016. júl. 24. 22:15
 8/9 anonim válasza:
A bulikban nem csak piás csajok vannak. Próbálkozz tinderrel! 😉
2016. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A leírt tulajdonságok alapján te egy nagyon jó arc csávó lehetsz akinek normális gondolkodása van. Na ez a 2 dolog (ami egyébként nagy érték) a 20 alatti lányok számára értéktelenek. Nekik főleg 15-18 között az számít h mekkora a pofád vagy hány vagon cigit szívsz el hetente vagy mennyit piálsz és az év végi átlagod még véletlenül se legyen 1.8-nál több. Ugyanis nekik van egy ilyen "álmuk" h ők meg tudják változtatni a pasit vagyis h jobbá tudják tenni érted. Nekik ez ilyen beépített cucc. Aztán a legtöbb ilyen nevetséges kapcsolat tart kb max 3 hónapig mert a fiú megcsalja v lebasz neki egy pofont és akkor a kis buta lányka rájön h ja hát ez nem jött össze. Ilyenkor jönnek képbe a normális srácok azaz a lelki szemetesek. Rájuk szükség van h talpra álljon a bánatából és mindaddig kihasználja a jófejséged amíg nem jön egy újabb előbb leírt tulajdonságokkal rendelkező csávó és nem jön össze vele. Eddig a pontig vagy az úgynevezett "legjobb barát". Aztán ha összejött a csávóval a legjobb barát hirtelen leszart semmibe vett barát lesz mert onnantól kezdve a büdös életbe nem fog neked visszaírni v találkozni veled.

Természetesen vannak kivételek és én csak a saját 16-18 éves korom közötti tapasztalatokat tudom neked leírni és nyilván nem az összes lány ilyen de hidd el 100-ból 70-75 biztos ilyen...

Ha eljön a megfelelő ember nevetségesen könnyen létrejön köztetek az IGAZI szerelem, ez is saját tapasztalat! Bár nekem erre 20 éves koromig kellett várni :)

Azt nagyon nehéz megmodnani hol szerezz azt tudom tanácsolni hogy valami klubba járj el ami a közeljövőben alakult pl mert akkor nem egy összeszokott csapatba kerülsz ahol nehezen fogadnak be hanem ott könnyen lehet ismerkedni de az én barátnőmmel pl úgy kezdődött h siettem a buszra megcsúsztam a jégen és kiment a bokám aztán volt olyan rendes h segített nekem. És onnantól már ment minden szóval a SORS vagy a SZERENCSE úgyis rád mosolyog ha eljön az ideje és hidd el érezni fogod! Én sem hittem benne mégis amikor ez történt valahogy semmi görcs nem volt bennem csak tudtam mit kell tennem mintha egy könyvben lett volna leírva h na most hívd el randira na most kell megcsókolni stb stb. :)

2017. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!