Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos és nem átlagos lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos és nem átlagos lányok! Mennyi esélyem lenne nálatok szerintetek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, pár hónap múlva 18, jegyeim nem a legjobbak (2-3), kicsit sokat cigizek (napi 10 szál), pénzt képtelen vagyok gyűjteni, mert ami kevés van, azt elköltöm. Kényelmetlenül érzem magam idegenek közelében, de egy kis szenvedéssel könnyen megnyílok akárki előtt, és még nem volt barátnőm.

Viszont sokat foglalkozok a megjelenésemmel.

Aktívan motorozok amint jó idő van, fél éves tapasztalom van a zenekeverésben, szeretem az elvolt humort, és szeretek bulizni járni (legyen ez csak egy sima ivós buli haverokkal vagy akár diszkó).


2017. febr. 7. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem szeretem ha valaki nem dolgozik a jegyeiért. Mert én megdolgozom érte, és meg is látszik.(Ha szorgalmasan tanulsz, még sem jön össze az más)

Tőlem általában "tartanak" a fiúk, mert feltűnő, kiváncsi személy vagyok, akinek kegyetlenül mindenhez van hozzáfűzni valója.

2017. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Hmmm érdekes.

Jó fiúnak mondanád magad, vagy inkább rossznak?

2017. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem sok olyat csináltam amit megbánnék, és odafigyelek a környezetemre és annak az embernek is megpróbálok segíteni akit szívemből utálok, még ha ezzel legtöbbször is jól járok.

Azt mondanám, hogy túl kedves vagyok, nem tudok bunkó lenni.

Szerintem többé kevésbé jó ember vagyok. :)

Ha pedig a külső érted, akkor nem vagyok egy 10/10 de szerintem amikor foglalkozok magammal akkor már kinézek valahogy.

2017. febr. 7. 20:49
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

"Viszont sokat foglalkozok a megjelenésemmel."

Ha ezalatt nem azt érted, hogy szőke hátratolt seprűhajad van, és ezzel kompenzálod csúnyaságodat.

Amúgy rendesnek tűnsz, az exem is cigizett és motorozott, de vele pont az alkohol miatt szakítottam, azt képtelen vagyok tolerálni.

15/L

2017. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Amikor azt írtad hogy foglalkozol a megjelenéseddel azt úgy értetted hogy rendszeresen sportolsz, edzel hogy ne úgy nézz ki mint egy vizisikló vagy ahogy az előző írta csak hátranyalod a szőke hajadat és várod a megváltást? A motorozásra meg annyit hogy nekem bejönnek az olyan srácok, feltéve ha nem ilyen hondás/kawasakis köcsög, azok általában csak felvágnak vele, hogy legyen valami ami miatt barátkoznak vele az emberek.

16/l

2017. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát a megjelenést úgy értem, hogy foglalkozok a hajammal, nem hátranyalom, hanem azért beállítom formásra, de nem úgy mint azok az 50 kilós puncihuszárok. Edzeni nem szoktam, 80 kilós vagyok, arányos testem van, kockahasam nincs vagy ilyesmi, hanem a sok fizikai munka hatása látszódik meg.

Alkoholt nem fogyasztok gyakran, ha iszok, akkor berúgok, de nem rendszeresen.

Hondám van, de nem krosszos vagy ilyesmi vagyok, nem rajulok vele, ingázásra használom, túramotorom van.

Sebességhatárt pedig mindig betartom, nem zúgatom egyhelyben, nem egykerekezek vagy ilyesmi, mert nagyon vigyázzok rá.

2017. febr. 8. 11:49
 7/14 anonim válasza:
100%
Hat nemtom bro nekem nem vagy az esetem.
2017. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
71%
De csak azert mert nem gyursz.
2017. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tényleg jó hogy emlékeztettek a 80 kilóm nem elhízásból van hanem magasságból (191)

Régen gyúrtam, de rájöttem, hogy ezt nem nekem találták ki, nincs türelmem hozzá.

2017. febr. 8. 12:50
 10/14 anonim ***** válasza:
.
2017. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!