Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves lány vagyok, és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, és még nem volt barátom. Átlagos alkatom van, és hát az a baj, hogy eddig akikkel ismerkedtrm csak a dugásra kellettem. :/ Miért?

Figyelt kérdés
MINDEN Helyes fiúnak a vékony lányok kellenek??. Már idegesít.
2016. nov. 15. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ne csak a helyes fiúkat nézd, mert ez csak az elején számít, hogy helyes-e
2016. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Milyen a helyes pasi számodra? esetleg mondj pár példát itt vagy levélben...

egyébként meg szerintem 50-50%, kell külső meg belső is azért.

2016. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Adj le az igényeidből és úgy próbálj meg pasit keresni :) Ne azt nézd hogy az adott srác helyes-e hanem hogy nem ronda-e. Adj esélyt olyannak is akire nem mondod rá hogy hú de jóképű hanem olyannak is aki csak szimplán nem ronda vagy normálisan néz ki. Ha a belsője megfog akkor utána a külsejét is jobban fogod értékelni. Ha meg nem akkor nem kötelező együtt lenned vele.

De egyébként igen a többségnek a vékony lányok kellenek . Ez olyan mint hogy a lányok többségének is a vékony vagy izmos pasik kellenek

2016. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert nem kéne elvárni a legjobb falatokat, ha közben nincsen megterítve az asztal. Kicsit lefelé kellene tolni az elvárásokat, mert a "helyes" fiúk is ezt csinálják érted, ha jól tippelek
2016. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én helyes fiú vagyok és nem a vékony lányok kellenek,egy szinten már undorítónak is tartom és én a komoly kapcsolatok híve vagyok csak nem igazán akar összejönni sosem
2016. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha atlagos alkatod lenne nem pattognal azert mert a jo csavoknak a nalad vekonyabb nok kellenek.


Am nem mindig a leghelyesebbet, legsportosabbat, legnepszerubbet kell kinezni magadnak, es nem lesz problem.

2016. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem a sportos alkatot szeretem. Es igen. Pattogok mert egy helyes pasinal se lattam, se dagadtat se atlagosat. Csak a vekony lanyokat. :)
2016. nov. 15. 20:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, vajon ha csak egy numerára kellettél volna mindenkinek, akkor vajon mi lehet a baj? Nem a külsőd. Hanem a taszító és felszínes személyiséged. Tudod, nem a kilóid alapján dől el, hogy egy KAPCSOLATRA érdemesnek találnak-e.
2016. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Miert lennek felszines meg visszataszito??

Nem ismersz, ne itelj! Baratom...

2016. nov. 15. 20:40
 10/14 Lilikécske ***** válasza:

Kinek mi a helyes?

Kinek mi jön be?

Bátyám sokak szerint tök jó pasi (szerintem is mondjuk, ha nem a tesóm lenne, már bepróbálkoztam volna), és milyen barátnője van? Olyan, akit te lazán lekövéreznél. Miért vele jár? Mert őt szereti. Ennyi. Szereti a társaságát, jól megértik egymást, odáig vannak egymásért.

Ha te felszínes divatmajom módjára koslatsz az éppen menő alfahím után, akkor ne csodálkozz, hogy csak egy dugásra kellesz. Vagy még arra sem. Na meg ezek után miért csodálkozol, ha hasonlóan felszínes jellemzők alapján ítélnek meg téged is?

2016. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!