Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak rá egy csajra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak rá egy csajra facebookon ha ismerkedni szeretnék, ami jobb mint a sima szia szimpatikus vagy ismerkedünk vagy szia mi a helyzet és társai?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy találkoztatok-e már. Ha nem találkoztatok még, akkor attól függ a reakciója, hogy milyen típusú lány. Mert sok lány amúgy utálja, ha valaki neten akar vele ismerkedni (azok akik már csalódtak ilyenben) és lehet, hogy vissza se ír. De szerintem nyugodtan írj neki hogy szia, hogy vagy, stb. Ha egyből csomó mindent írnál neki, lehet megijedne csak.
2017. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Mit írj rá egy csajra? Melyik testrészére akarsz írni? Tetkó vagy csak filctoll?
2017. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmit ha élőbe még sose láttad, a képek, és az üzengetés sokkal másabb..

Elvesztettem a reményem a generációmba.

Ha láttad már, akkor is élőbe menj oda legyen már pofád.

15/L

2017. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha pl. nem ismeretségi körből hanem netről akarok barátnőt szerezni, és rá akarok írni 2017-ben 100 csajra facebookon mondjuk hátha egy barátnő összejön, akkor vajon milyen üzenetnek van nagyobb sikeraránya?
2017. febr. 9. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok.

Magamból kiindulva biztos tökösebbnek tartanálak ha odajönnél élőben DE hogy én akkor úgy le sokkolnék mint annak a rendje és valószínűleg jobban össze sz@rnám magam mint te és nem tudnék semmi értelmeset kinyögni az biztos.

Szóval szerintem nem olyan nagy dolog ha neten írsz rá.Valamint nem kell túl bonyolítani.Elég lesz az amit írtál.

2017. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" Szia. Hogy vagy / mizujs? "

Kb ennyi elég, majd meglátod hogy reagál rá :)

2017. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És egy átlag csajnak, akinek van körülbelül 600 ismerőse nem unja még ezeket a "szia, hogy vagy? :)" üzeneteket körülbelül 300 fiúismerősétől?
2017. febr. 9. 21:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha azt írja hogy "ismerjük egymást?" vagy hogy "bocsi de nem ismerlek" vagy "ismerjük egymást valahonnan?" akkor arra mit írnátok?
2017. febr. 11. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Az igazat.Hogy: "Nem ismerjük egymást de ezen változtathatnánk szerintem.Persze csak ha te is akarod.Nem akarlak zaklatni"

pl ez udvarias szerintem

2017. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!