Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mikortól lesz jobb a helyzet,...

Mikortól lesz jobb a helyzet, és nem fogja annyit visszanyelni a tápszert?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hetes. Általában 7-szer eszik egy nap, 80-90 ml tápszert adok neki. Azért írom így, hogy adok, mert ő akármennyit megenne, volt hogy 120 ml becuppantott egyszerre. A gond az, hogy utána hiába büfiztetem, és fogom sokáig, folyamatosan nyeli vissza a tápszert. Ki nem szokta bukni, csak feljön neki és visszanyeli. De pont ezért sokszor alig tudom lerakni aludni, mert van hogy egy óra múlva is ezt csinálja. Főleg ezért este sokat sír, mert nem tud elaludni miatta. Már ezért csökkentettem le az adagját 80-90 ml-re. Jobb a helyzet valamivel, de így is sokat kínlódunk. Tudom, hogy a piciknek még nem zár jól a gyomorszájuk, ezért jön vissza a kaja, csak kíváncsi vagyok aki volt hasonló helyzetben, mikortól volt jobb. Vagy valami ötlet mivel segíthetnék neki, hogy könnyebb legyen.

2017. febr. 2. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem irtad milyen tapszert eszik, de van bukos babaknak valo tapszer. Mi a Humana baby fit-et vettuk anno a fiamnak...bevalt:) Viszont szerintem annyit adj neki enni amennyit szeretne enni, ha 120at akkor 120at.
2017. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milumil komfortot eszünk, mert hasfájós volt. Ha bukós tápszert veszek az nem fogja meg nagyon a hasát, mert így is van, hogy csak kétnaponta kakil. Félek, hogy tápszer váltásnál még rosszabb lenne.
2017. febr. 2. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj neki kicsi vizet adni étkezések előtt, hátha könnyebben jönne aminek jönnie kell, illetve Nem lehet h azért kakil 2 naponta mert nem eszik eleget? Csak egy ötlet... A matraca meg van emelve fej résznél? Sokat segít, ha egy vastagabb könyvet raksz a matrac vagy a kisagy lábai alá. Remelem hamar túl lesztek ezen, kitartás !
2017. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!