Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok! Nektek is bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok! Nektek is bejön egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

177cm magas, kb 60kg, 16 éves. Szőke haj, barna szem. Sok lány szerint helyes vagyok. Szeretem az aviciis meg hasonló zenéket. van lány akivel nincs sok téma, van akivel igen. Szűz az előző barátnőmből kifolyólag már nem vagyok. Sok lánynak bejövök, ezt onnan tudom h az utcán sokszor megnéznek és voltak akik már mondták is. Suliba kb 3-as átlag

A lányokkal kedves vagyok, mosolygós mert szoktam velük viccelődni meg ilyenek 😸

Bulizni még nem járok

Szerintetek?



2017. febr. 10. 23:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Na idefigyelj egobajnok. Ha így is csattansz ki az önbizalomtól, akkor mi a tavaszi szélnek kell, ilyen kérdéseket feltegyél. Dicsérted magadat 5 soron át. Nincs bajom azzal, hogyha véleményt akarsz kérni magadról, de akkor rakj ki egy képet, vagy nem tudom, de turbózzad itt is azt a hatalmas egódat. Már a kérdés leírásában megválaszoltad a kérdéset. Nem értem miért kell ilyenekre pazarolni az időt?
2017. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Jajj 1-es ez nagyon jó volt. Tavaszi szél.😂😂
2017. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Kezdjük azzal, hogy ha valóban annyira nagy szám lennél, mint ahogyan állítod, nem ide jönnél egy kis megerősítésért, privátokat remélve. Ha állítólag sokszor megnéznek, és már mondták is, hogy bejössz nekik, akkor tessék kezdeményezni. Egyébként a magasságodhoz képest nagyon sovány vagy, és komolytalanul fogalmazol. Nem csoda, hogy csak egy hármas átlagot sikerült összeszenvedni.
2017. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Attól, h ezeker leírtam még nincs önbizalmam sok. Csak kevés, kedves #1. Nem vagyok egobajnok, csak mondtam mit mondanak rám. Ha az előbbi lennék, valahogy úgy fogalmaztam vna h k*vaszép szemem vam, g*ci helyes vagyok
2017. febr. 10. 23:49
 5/20 A kérdező kommentje:

3#

Amikor elmennék direktbe csajozni haverommal, sosincs kínálat :D bevásárlóközpontokba, utcán tervezzük h odamegyünk , de nincs 2jó csaj se egymás mellett. Csak gátlásaim szoktak lenni. Bár a pia oldja

2017. febr. 10. 23:52
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Na ez így késő este a tavaszi szél nálam is jókedvre derített. Röhögök mint egy kacagóhiéna


Kérdező:

nekem a leírásod alapján nagyon nem jössz be. Sovány vagy, és a gizda kis sovány fiúk nem foglalkoztatnak.

2017. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod

Egyébként akinek kell, küldhetek képet privbe

2017. febr. 10. 23:58
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért vannak gátlásaid és ""önbizalom hiányod"",mert nem láttál még az utcán egymás mellett 2 jó csajt? Ez oszt' összefüggés...:D Kezdj el gyúrni. A 174 centimmel és a 67 kilómmal soványnak érzem magam. Akkor te meg pláne szőke herceg.
2017. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Gyúrj az átlagodon, ha el akarsz érni valamit az életben
2017. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet :D
2017. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!