Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretném, azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném, azt, hogy ha egy fiú szeret, mindent szeressen bennem. Ezt hogy tudnám elérni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz ezt megfogalmazni, de megpróbálkozom vele.

Nem tartanám magam érzelmes típusnak, de szeretném, hogy ha egyszer lesz barátom, az mindent szeressen bennem.Úgy értem...Életemben egyszer voltam szerelmes.Abba az adott fiúba minden tetszett, egy-egy nézése, a hangja, a mimikái, keze, minden apró részlet az arcán, a személyisége, reakciói, ezt órákig lehet sorolni.

Hogy tudnám elérni, hogy én is ilyennek tűnjek valaki szemében? Hogy ne csak a felszínt, hanem minden kis dolgot értékeljen? Ha így gondolja, ezt mi alapján tudom észrevenni, rajta? Mit gondoltok, mit tegyek?

L



2017. febr. 13. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, csak csináld amit amúgyis tennél. Akinek te kellesz, megtalál így is. A színészkedésbe amúgyis belefáradnál egy idő után.
2017. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok
2017. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Privát özön 👌


L

2017. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Stark2000 ***** válasza:

Ha valaki szerelmes lesz beléd, ő szeretni fog téged mindenestül. De amíg dúl a love úgysem koncentrálsz a másik hibáira. Meg miért keresnénk a szerelmünkben a hibát? :)


Amúgy szerintem ilyen nem létezik szerelem elmúlásával. De nem is baj. Ha szeretsz valakit akkor a hibáival együtt tedd. A szeretet meg amúgy is erősebb, mint a szerelem.

2017. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok, ne tegyek semmit hanem a megfelelő ember magától észre fogja venni ezeket a kis dolgokat?

Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat.

És ha már bent vagyok egy kapcsolatba, honnan tudom, honnan látom, hogy az adott ember ezeket is értékeli bennem?

2017. febr. 13. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Apróbb jelekből nagyon sok dolog kiderül. Már az elején is, de akkor általában el van vakulva az ember.

#1

2017. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérlek leírod mely apró jelek lehetnek azok?
2017. febr. 13. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Erre nincs sablon, de általánosságban ha jól érzed magad vele, nem szégyell mások előtt, szeretne sok időt veled tölteni ezek elég jó jelek szoktak lenni.

#1

2017. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez alapján te inkább papucsot akarsz, mintsem barátot.. A szerelem vak. A szeretet viszont kihívás: elkezded látni a másik hibáit, és rajtad múlik hogy elfogadod e azokat.
2017. febr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!