Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok ismerkedni korombeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok ismerkedni korombeli fiukkal? 17/L

Figyelt kérdés
Szeretnék végre megismerni egy olyan fiút aki normális, akivel jol megertjuk egymast stb... sajnos a suliban is eleg keves fiu van, utazos vagyok de a vonaton sem talalkozom velem hasonlo koru fiukkal, nem jarok el nagyon sehova mert idom nem engedi, max hetvegen, de nem szeretek buliba meg ilyen helyeken ismerkedni... minden baratnomnek van mar baratja es nyilvan nem varhatom el toluk hogy mindig kisergessenek ide-oda... tudom hogy a szerelmet nem lehet siettetni de egyszeruen tenyleg orulnek mar valakinek, tudom meg csak 17 vagyok es nyilvan nem hazassagra vagyok meg semmi ilyesmi😂 Csak elmenni moziba, egyutt logni... ertitek.

2017. febr. 18. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Neten is tudsz ismerkedni. Ha szerencséd van egy normális egyéniséget fogsz ki. Bár ez se a legjobb hely de próba szerencse.

Plázába? Vagy ilyen helseken nem tudsz?:))

2017. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Iskolában?Ha lányiskolába jársz, akkor nem írtam semmit.
2017. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott mégeggy hely.

Könyvtár?

2017. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Értem, mindenki érti, akkor mit nézzünk majd a moziban? :')
2017. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából csak neha jarok plazazni, konyvtarba meg szinte sose...de koszonom azert a valaszokat mindenkinek:)

Utolsonak: mindegy mit nezunk😂

2017. febr. 18. 20:34
 6/9 anonim válasza:
Ha gondolod írj :D 19/F
2017. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mozizasban en is bennelennek 😄 19/f
2017. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy ez a mozizas ennyire kapos lesz majd😂😂
2017. febr. 20. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Szrintem még itt a Gyakori kérdésekenis jol lehet ismerkedni
2017. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!