Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak mennyire számít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy tetszek 1)2 lánynak ugyhogy nagyon csunyának nem mondanám magamat bár én nem tartom magamat egyáltalán szépnek. Tetszik nekem egy lány. Ő nagyon jól néz ki és sok mindenkiröl tudom,hogy bejön nekik. A dumám se tul jo de valamivel szeretnék probálkozni.(a dumámmal nem lenne gáz csak nagyon gátlásos vagyok) Szóval érdemes próbálkoz.om vagy válasszak a saját sulycsoportombol vagy ha érdemes mit tegyek?

2017. febr. 23. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
próbálkozzál. nincsen vesztenivalód. most nem vagytok semmilyen viszonyban. ha visszautasít, továbbra sem lesztek semmilyen viszonyban. Ha nem utasít vissza, akkor BINGO!
2017. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Heló.

Itt nincs olyan, hogy mennyire.

Mivel a külső alapján megy a vonzódás igen,de ez mind relatív kinek ez tetszik, kit más fog meg.

De a legtöbb dolog a belsőből fakad....Én például akkor tudom a legjobban vonzódni valakihez, ha olyan személyisége van ami nagyon megfogott.

L

2017. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Hidd el nagyon fontos a külső
2017. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
A lányoknál végképp fontos a külső.
2017. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Ha nem tetszik a külsőm, nem fogsz időt szakítani a belsőm megismerésére! :)


Mennyire számít a lányoknak a külső? Pont annyira, mint a FÉRFIAKNAK a NŐ megjelenése!


Nincs olyan, hogy "azonos súlycsoport", csak olyan van, hogy "szikra, meg nem szikra".


Ha valakiben megfog valami (nonverbálisan, jellembeli megmutatkozás, szituáció kezelés, stb), akkor úgyis bele szeretsz, ha küzdesz ellene, ha nem. Egy cici nem elég úgyse a végeredményhez, ezért mellbedobással még soha nem nyert senki.


Ha viszont valaki tetszik, és nem próbálod meg kideríteni, hogy picit is kölcsönös-e az érzés benne is, akkor minden este úgy fogsz lefeküdni, hogy felteszed magadnak a kérdést: "mi lett volna ha?".


Ezzel a kérdéssel akarsz minden este álomba szenderülni?

A válasz megadja, hogy mit kellene tenned! :)

25f

2017. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem.vagyok egoista de en.pl egy normal testalkatu mosolygos szep lany vagyok volt sok helyes pasim is , sokan egy kis plaza.pi......k.neznek.kulsore pedig nem az vagyok es buta sem vagyok mara mar 5 eve elek elettarsi kapcsolatban egy.olyan ferfival aki kulsoleg nem az esetem es nem.is tetszet de megis bele szerettem es szeretem.is a mai.napig. ha.o nm.lenne akkor se a.kulsore mennek hanem a belsore a biztonsagra a szeretetre es hogy az a bizonyos szemely.tiszteljen es szeressen. Szamomra mas nem kell .
2017. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!