Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte miért csak alfahím...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte miért csak alfahím ismerősei vannak a tök átlagos lányoknak is a HotorNot-n (meg egyébként a való életben is)?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból regisztráltam erre az oldalra, hogy megtudjam vajon spontán hány csajt érdeklek egyáltalán. Közben azt vettem észre, hogy még az átlagos tucatlányok (barna haj, csücsörítős póz, push-up melltartó) baráti körében is csak jóképű izmos latin alfahímek vannak (az a tipikus borostás, sportos "Fernando Rodriguez"). Kvázi egy hétig voltam fent, ezalatt kb 1 csaj értékelt pozitívnak (többre számítottam, mert arcra nagyjából jóképű vagyok), de inkább töröltem magamat arról a fertőről. Elképesztő egyébként, hogy pasik között milyen rohadt nagy konkurencia van, de ezt a való életben is megfigyeltem. Pl. rengeteg olyan jóképű, magas férfi ismerősöm van, aki totál átlagos (már-már csúnyának mondható) lánnyal jár együtt (és ne gyertek azzal, hogy a személyisége megfogta, mert ismerem őket). Az igazság az, hogy borzasztó nagy "alapanyagból" válogathatnak a nők manapság.

2016. júl. 29. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Kisírtad magad mára?
2016. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És mért csak alfa csajokat jelölgetnek a tök átlagos pasik?

Kb ugyan azért, nem????

2016. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van egy nagyszerű hírem (vagyis attól függ, hogy honnan nézzük)

https://www.youtube.com/watch?v=SDtoGA_MYwk

Nézd végig ezt a videót, mert ez alapján 10-20szor nagyobb esélyed lesz sikereket elérni a netes randioldalakon, ha van személyiséged :) Vagy lehet, hogy ebből volt a gond az első körben is?

2016. júl. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen, ez a média hatása. Megtanultál az átlagos lányok is, hogy nekik igenis is jár a szőke vagy fekete Brad Pitt és ne add alább, mert a barátnők gúnytárgya leszel.
2016. júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" tucatlányok (barna haj, csücsörítős póz, push-up melltartó) baráti körében is csak jóképű izmos latin alfahímek vannak (az a tipikus borostás, sportos "Fernando Rodriguez")"

Zsák meg a foltja, ez engem nem lep meg, téged miért?

2016. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hihetetlenül érdekes, hogy te már a barna haj miatt is "tucat" kategóriába raksz lányokat... Gondolom agyvérzést kapnál, ha egy csaj írna ilyet a barna hajú pasikról :))
2016. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6: Úristen, persze még köss ebbe is bele! Miért szerinted a lányok döntő többsége nem barna hajú?

A barna hajúakkal egyébként semmi bajom (ha kék szemmel párosul az meg egyenesen gyönyörű), a "tucatlány" alatt meg nem azt kell érteni, aki számomra egyáltalán nem vonzó, hanem azokat a lányokat, akiket szinte minden plázában/szórakozóhelyen látsz és kvázi nem tudod őket megkülönböztetni (ezért is írtam más egyéb tulajdonságot).

2016. júl. 29. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodom, hogy te miért a csücsörítősöket veszed az átlagosak közé... De ha neked ez a szint kell...
2016. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: Minden második csajról csak ilyen jellegű képet látsz fb-n, társkeresőn. Szinte nem tudod őket megkülönböztetni, olyan egyformák.
2016. júl. 29. 12:30
 10/10 anonim ***** válasza:

2.Hol ? Amit láttál az csak szánalomból teszik mert h nincs ló jó a szamár is. De soha boldogok nem lesznek mert a nő annál nagyobbra tartja magát egóbol.


Azért van mert sok férfi becsicskul h jaj hát ez a minta kell a nőknek.. ezér elkezdik szálkásitani magukat meg olyan nyálas göncökbe járni, és átvenni ilyen nőies tulajdonságokat hogy kutyával vagy macskával fotózkodnak. csak h kimutassa, van szive és szeresse az állatokat.

Most simán meg lehetne játszani, érted.. lehet én egy agressziv elmebeteg ember vagyok, vagy egy béna béla a nőknél. De csak leutánzom a menő alfa embereket képekről.. veszek én is olyan ruhákat, meg olyan képeket töltök fel. Ennyit a külsőségekről. Nőknek ez kell erre buknak. de ha találkoznak meg összejönnek a való életbe akkor koppan a kislány hogy hát őő mégse jó, meg mekkora egy bunkó csávó..

2016. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!