Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mondjam el valakin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam el valakinek h meleg vagyok? Es kinek mondjam el? Az egyik lany baratomnak szeretnem d nemtudom h mit tegyek 16f

Figyelt kérdés
Ha van tanacsotok szivesen fogadom , mert jo lenne valakivel ezt megbeszelni

2017. febr. 23. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Biztos az vagy?:(


Először próbáld meg h magadban eldöntöd nem vagy meleg.


Ha koncentrálsz és kérsz segítséget akkor ez fog segíteni.

2017. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1-es ha tényleg meleg a srác, nem lehet csak úgy megtéríteni. Szerintem azért írta ki a kérdést, mert biztosan tudja, hogy az. Ebben nincs semmi rossz. Tőled függ, kinek mondod el. Diszkréten szeretnéd kezelni a dolgot, vagy arra vágysz, hogy mindenki tudja? Azt kell tisztáznod magadban, hogy olyan emberekkel oszd meg a tikaid, akikben megbízol. Először a szüleiddel/testvéreiddel kellene megbeszélned(persze csak ha jó viszonyban vagyok). A homoszexualitás teljesen normális dolog, de nagyon sok ember primitív hozzáállása félemlíti meg a hozzád hasonló egyedeket. Nekem van egy pár olyan meleg barátom, akik senkinek sem merték elárulni, de én magamtól is láttam. Lehet, hogy neked is van afféle kisugárzásod és a körülötted lévők észre is veszik, csak tapintatosságból nem szólnak. A helyedben pszichológushoz fordulnék, hiszen ők minden nap hasonló esetekkel találkoznak és rendkívül hasznos tanácsokkal látnak el.☺

19/L

2017. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Csak a saját tapasztalatom tudom mondani: elmondtam legjobb barátomnak, és megkönnyebbültem, hogy végre valakinek tudok róla beszélni. Elmondtam a második legjobbnak, mégjobban megkönnyebbültem. Fajult ez mára odáig, hogy rengetegen tudják, elfogadják, én pedig nagyon jól érzem magam.

Voltak, akiknek nem tetszett, mikor ezt megtudták, sajnos volt, hogy verekedésig fajult a dolog, ebből csak az a tanulság, hogy nem kell minden fűnek fának elmondani.xD 21/F


Egyébként meg nyugodtan írj privát üzenetet, ha ki akarsz fakadni valakinek, mondjuk egy névtelen idegennek, aki nem tud a jövőben semmit felhasználni ellened, amit mondasz xD

2017. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 biomókus válasza:
78%

szerintem nem azokat az időket éljük, amikor nemi hovatartozásról kéne szorongó vitákat kelteni.

Ha úgy érzed, biztos vagy, akkor vagy a családoddal próbáld megbeszélni (ha csak nem törzsgyökeres vallásos családból származol, mert akkor ne) vagy nagyon közeli barátokkal.

Ha nem szeretnél emiatt folyton depressziósnak lenni, olyan környezetben mozogj, ahol biztos tolerálják.


ui: függ attól is, hogyan viselkedsz. Nekem pl van egy meleg barátom, aki nem terjeszti az igét magáról, de ha megkérdezed, nyíltan vállalja. Amellett egy nagyon okos és szórakoztató ember, akire az életben nem tudnál haragudni. :) de a magukat nagyratartó, gőgös emberek ugyanúgy nem kedvelik sehol :)

2017. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a száddal mondd el,annak akinek akarod.

senkinek nincsköze hozzá.magadat fogadd el először és aztán pattogj mások felé ok?

2017. febr. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Fiúnak mondd el ne lánynak. Tudod, a lányoknak ott alul azért van, hogy a nem meleg fiúk a péniszüket be tudják oda dugni. Ha te meleg vagy akkor a női nem értelmetlenné válik.
2017. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen témát inkább privátban beszélnék meg, bár biztosan kapsz majd sok (eltérő) tanácsot.
2017. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!