Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátomnak - hetero vagyok-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak - hetero vagyok- infantilis fétise van. Szeret kisgyerek szerepet játszani. Én is infantilis vagyok ha én kipróbáltam és nagyon tetszett a dolog? Illetve meleg vagyok hogy hagytam hogy egy másik fiú öltöztessen? 18f

Figyelt kérdés
először borzalmasan nyomasztó volt, de amikor felengedtem, és hozzászoktam hogy 4 évesként kezel, utána már elkezdett tetszeni az egész, és valahogy olyan jó érzés, olyan szeretet vagy törődés, amit rég elfelejtettem, ilyesmit éreztem, amit még anno a szüleimtől kaptam mikor tényleg kicsi voltam. a pelenkázád annira nem jött be, és nem is használtam, mert az nagyon nem az én volágom, de meg akartam ismerni a barátom ezen oldalát is , ő ajánlotta fel hogy lenne e kedvem ipróbálni. Nos, hát bejött. És emiatt nem tudom, én is infantilis vagyok? Fétist lehet átvenni? Meleg vagyok hogy hagytam h öltöztessen és pelenkázzon egy másik fiú? 18f
2017. febr. 13. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a problémát inkább egy pszichológussal beszéld meg ;-)
2017. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Smár, szex nem volt. Tehát nem vagy az :)
2017. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!

Az emberek nem kezdenek véletlenül azon agyalni, hogy ők most melegek-e. Ha a kérdés megszületett benned, akkor okot adtál magadnak erre.

Az hogy ez az egész szituáció tetszett ezzel a fiúval nem jelenti, azt hogy szexuális vonzalmat érzel iránta. Gondold át és mérlegeld, hogy ha szexuális viszonyba kerülnél vele akkor miként reagálnál. Jól esne vele közösen kiverni? Jól esne még ennél is többet csinálni? Ha a válaszod igen, akkor minimum biszexuális vagy.

Ha a válaszod teljes mértékben nem, és undorodsz is tőle, akkor heteró vagy.

Viszont ha nem vagy biztos benne akkor kérdezd meg a barátodat, hogy mit gondol ő erről, és beszéljétek át. A legtöbbet ő tud segíteni, hiszen ő rángatott bele, és ő miatta kezdtél kételkedni szexuális orientációdban.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Akkor vagy meleg, ha kizárólag a saját nemed iránt érzel szexuális vonzalmat. (Ha 2 nem iránt, akkor biszex, stb...) Egyik válaszadó sem fogja megmondani, hogy milyen a szexuális irányultságod. Ezt neked kell érezned. Ha nem vagy biztos magadban, elmélkedjed ezen sokat, fantáziálgass és előbb-utóbb le fog tisztulni. Ha rájönnél, hogy nem vagy heteró, egyszerűen fogadd el magad.

2. Hogy infantilis vagy-e, az a megítéléstől függ. Nagyon sok ember él a Földön és nem vagyunk egyformák - nem is kell annak lennünk. Lehet, hogy páran elítélnék azt amit csináltál, de a fontos az, hogy neked jó volt. Szerintem ebben a fétisben nincsen semmi rossz + nem ártasz vele senkinek. Miért ne csinálhatnád??

Ha önmagadat emiatt infantilisnek látod, az csak egy vélemény, amit idővel szerintem át tudnál formálni... Senkire sem tartozik az, hogy mit csinálsz a 4 fal között. Ha tényleg élvezted, akkor szerintem folytatnod kéne. Nincs ebben semmi szégyellnivaló.

3. Igen, szerintem lehet fétist átvenni, hiszen talán veled is ez történt, nem? Másrészt ahhoz, hogy legyen egy fétisünk, tudnunk kell arról, hogy létezik ilyen. Egy ismerősünk, barátunk útján például megismerhetünk egy fétist és ha bejön, akkor több alkalommal is ismételhetjük, vagyis mondhatjuk, hogy lényegében átvettük az ismerősünktől.

Szóval ne hagyd, hogy irreális félelmek, a társadalom "normálisról" alkotott képe elvegye a kedved attól, ami örömet okoz neked és nem bántasz vele másokat.:)

2017. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*elmélkedj
2017. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a szép kerek választ!


Igazad van, nem fogom hagyni magam. Jólesett és többet akarok. azonban utána olvastam és sokaknak erre feláll, de nekem ugyan nem. engem teljesen más mozgat.

2017. febr. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!