Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennetek? Melyik lanyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek? Melyik lanyt valasztanatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eddig (es most is) tetszett egy lany,osztalytarsam es o bele nagyon bele voltam zugva. De kozben ramirt a volt osztalytarsam aki csak alsoban volt osztalytarsam,hogy szivesen lenne velem egyutt. Mindket lany gyonyoru,de a masodik eleg aktiv,ugyanis mar nem szuz es cigizik es eleg fiumagnes,mig az elso visszafogott,szereny es kedves(ez mindkettojukre igaz) Ti melyik lanyt akarnatok? F 15



2016. dec. 25. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
en az elsot... mindenfele keppen.. hiszen ha mar a masodik igy tolja az ipart meg fiu magnes honnan veszed h nem fog megcsalni fuvel faval? am meg eleg gaz o irt rad.. en mar most igy ismeretlenul is elkonyveltem ribizlinek.. de ez a te tontesed szerintem az elsovel jarnal jobban.. 16/f
2016. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan. Nézd meg a kérdésed egy kivülálló szemszögéből. Szerinted mi a válasz? Mert szerintem nyilvánvaló.
2016. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Viszont a második jó lehet gyakorlásnak XD
2016. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ezt miért kell megkérdezni? te melyiket szereted jobban? mi nem dönthetünk helyetted.
2016. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt csak azert kerdezem,hogy ezen jellemzok alapjan melyik lany lenne nalatok a befuto
2016. dec. 25. 23:19
 6/17 anonim ***** válasza:
ha egy kocsog vagy aki a normalis lanyokat keruli akk a masodik felteve ha a r**ancok jok neked... ha pedig egy normalis fiu vagy es nem akarod kihaszaljanak ak az elsot... nekem az elso jonne be.. a masodik fajtat kerulom..
2016. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Johetnek meg a valaszok☺️
2016. dec. 25. 23:31
 8/17 anonim válasza:
ha a második lányt választod akkor egyértelműen leírja, hogy milyen vagy .. tehát nem a normális lányokat kedveled, és azoknak a fiúk körébe tartozol akiknek egyértelműen az ilyen 2016os egyediségek jönnek be.
2016. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mindenkep az elso...

16/L

2016. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Még szép h az elsô lány. De csak ha nem fogod megbántani v te is hozzá állsz közelebb. Ha nem akkor a ribizlist. De akkor nagyobb a valószínűség h egy futó kaland leszel neki. Mert szerintem egy próbát akart tenni veled. Ez a veményem.
2016. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!