Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok párt magamnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krampusz77 kérdése:

Hol találhatok párt magamnak?

Figyelt kérdés

17 éves,vékony sportos,hosszú hajú vagyok.Csajom sosem volt,zenélek,szeretem a zenét.Merre találhatom meg életem párját?Tehát merre kéne hogy járjak?Konditermek?kávézók?

Szingli lányok merre szoktak járni akik olyan problémákkal küzködnek mint én?😅

Mert semmi más nem hianyzik az életemből csak egy barátnő.

Tehát merre fele keressek?

Tapasztalt csajok,férfiak tanácsát kérném.

Hülyék OFF



2017. febr. 27. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos még nem érkezett válasz.
2017. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:DD
2017. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is hagyd el azt a szót hogy "csajom". Másrészt csinálj olyan dolgokat, ahol új embereket ismerhetsz meg. Ha van valami alkalom erre, akkor ne utasítsd el, hanem menj el. Ismerj meg minél több embert. Ez az egyetlen titka. Ja inge, meg ne ess depresszióba ha nem jön össze egy. Sok lány van, csak meg kell őket ismerni valahogyan. 18/f
2017. febr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 imgonnabeunfriendly válasza:
Ha keresed már baj, majd jön magától, ne erőltesd
2017. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Suli, baráti társaság, sportmeccsek,mozi! Szinte bárhol,csak mozdulj ki járj el szórakozni es egyszer radtalal a szerelem!
2017. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!