Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok valaha is párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok valaha is párt olyan alakkal mint ami Chrissy Metznek van?

Figyelt kérdés

csak hogy el tudjátok képzelni:

[link]


[link]



2016. szept. 26. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:

még kép róla:

[link]

2016. szept. 26. 18:17
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ezt szerintem te is tudod. Volt már barátod? Ha igen, akkor találhatsz, ha eddig se sikerült, ez után sem fog.

Mindegy, hogy itt mi mit írunk, ez a tényeket nem befolyásolja.

2016. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne találhatnál?

Van egy pár ilyen, vagy ehhez hasonló alkatú barátom/barátnőm és mindnek van párja.

Kinek ez tetszik, kinek az.

2016. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Én is ismerek ilyen alkatú házas huszonéves nőket.


Egyébként itt volt több srác is, aki 100 kg környékén keresett lányokat. Gondolom nekik tetszene.


Azt is hallottam, hogy van egy kifejezetten túlsúlyos nőknek és az őket kedvelő ferfiaknak készült társkereső. Ha begooglezod biztos kidobja.

2016. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Minden nő talál párt, a férfiak sokkal kevésbé válogatósak. Csak az utcára kinézve rengeteg borzalmasan kövér nőnek van férje gyerekei..
2016. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Azért szerintem ez nem épp annak a jele, hogy kevésbé válogatósak. Lehet, hogy nekik pont ez tetszik és ezért választották ki az adott nőt.

Attól, hogy valakinek ez nem jön be, másnak még tetszhet.

2016. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök oké :). Nekem már volt 100 kiló fölötti barátnőm, és szeretem az ilyen lányokat. Amúgy regelhetsz a teltlanyok.hu oldalra, ott talán több szerencséd lesz. További infóért írj privátban.

24/F

2016. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!