Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavarna, ha a barátnőtök a barátnőjével együtt aludna akár egy ágyban? És úgy, hogy egy vele egykorú fiú is van a házban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
hát, ha pl a barátnőd testvéréről van szó, vagy csak a barátnőd alszik a szobában, nem igazán :)
2017. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt a nők nagy része csinálja. Én is simán alszok barátnőimmel egy ágyba nem kell belegondolni semmit.
2017. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hááát. Zavarna egy picit, de ha tényleg szeretem akkor megbíznék benne és lehet, hogy megengedném.
2017. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a srác a testvére a barátnőm barátnőjének, és külön szobájuk van.
2017. febr. 27. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nem gáz:)
2017. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, csak fura érzés, hogy nem velem alszik, hanem mással.
2017. febr. 27. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
figyelj, kövezz meg, vagy aki "hagyományosabb" az is, de próbálj arra gondolni, perverzen, hogy két csaj van egy ágyban:D ;)
2017. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ha én is ott lennék 😀😀
2017. febr. 27. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Az édes 3 mas még oké, de+1 pasi már nem xD
2017. febr. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan férfiak társaságát erősítem, meg hetero is vagyok, mégis egyszer bebaszás után, hideg is volt, meg fáradtak is voltunk, egy ágyba aludtunk el :)

Persze civil ruhába voltunk, meg semmi szexuális nem volt köztünk hála istennek :D

Egyébként 7 éve ismerem és még anno szobatársam volt a kollégiumba. Meztelenkedni meg akkor meztelenkedtem előtte, mondván koliba is láttuk egymását, magyarul hidegen hagyja őt is meg engem is...

Vissza fele egyébként nem zavarna, ha már viszont lenne ott egy plusz egy fiú akkor azon elgondolkoznék párkapcsolat alatt...

2017. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!