Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem egykorú srácoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem egykorú srácoktól kérdezném: szívesen laknátok együtt egy veletek egykorú csajjal? (17/f, részletek lent)

Figyelt kérdés

Naszóval... tegyük fel, hogy lenne egy barátnőtök (ha van, akkor könnyebb elképzelni :P), akivel együtt laknátok. Most az nem számít, hogy ez milyen okból lehetséges... lényeg hogy együtt élnétek a csajotokkal :D

örülnétek neki, vagy kellemetlen lenne? hiszen azért úgy gondolom, még elég fiatalok vagyunk, és ki tudja, mennyire tudnánk elviselni a másikat :D ugyanakkor a nap 24 órájában együtt lehetsz a szerelmeddel, ami jó pont :) (pl. minden este szex :D)


Ti benne lennétek? ha igen, miért, ha nem, miért nem?

csajok is írhatnak :) persze az ő szemszögükből leírva a dolgot :D


bocs, ha esetleg kicsit zavarosan fogalmaztam


(nekem egyébként teljesen rendben lenne :) még nem volt csajom, szóval bármilyen formában örülnék neki, ha lenne)


2010. okt. 13. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha meglehet dugni akkor laknék vele.. :D
2010. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

persze..csak magamat ismerve,nem lenne számomra gazdaságos:Dminden nap kapna tölem valamit,minimum egy rózsát,meghát este valami vacsit:$:D..de a válaszom igen:):D

F/17

2010. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen, akkor nekem se akadály :D akkor nem is lenne muszáj, hogy a csajom legyen :D (csak másé ne XD)
2010. okt. 13. 21:42
 4/16 A kérdező kommentje:

ja bocs, ez elsőnek szólt :)

második: naponta? egy kis szelet csoki is megteszi talán... bár ez csajfüggő :)

2010. okt. 13. 21:43
 5/16 A kérdező kommentje:
upsz, ezt félrefogalmaztam XD a csoki a rózsa helyett, ha olcsóbb
2010. okt. 13. 21:43
 6/16 anonim ***** válasza:
meglehet:D..de valahogy bennem ez van...am meg lehet h pont emiatt nincs bnőm,mert túlságosan is kedves vagyok?!Nem akarom h úgy járjanak mint édesanyám,épp ezért van bennem ez a dolog,hogy minden nap a kedvébe járjak:):D..de ezek szerint ez nem jön be nekik:D
2010. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

miből gondolod? :D

én egyébként azt hittem, azért mondod, mert már van neked is... lol :D

2010. okt. 13. 22:04
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem! Így is az idegeimre megy amikor itt van már 2-3 napig nem h összeköltözni! Dugni így is lehet minden nap és ha nem lakunk együtt oda dobálom a ruhám ahova akarom (anyám már be van idomítva, őt nem érdekli :D) és úgy hagyom a WC tetőt ahogy akarom és a geсis zsepit is abba a kukába dobom ki ami a szobámban van nem pedig abba ami a kertben! Dehogy költöznék! Virágot így is vihetek neki ha akarok de nem viszek 1x vittem akk is azt hitte h megcsalom azért vok olyan kedves. Ennyit erről.

17/F

2010. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja és ha itt lakna állandóan rá kellene figyelnem! Még miközben faterommal a tévét szereltük akk is rá kellett volna figyelnem mert utána megsértődött h sose foglalkozok vele! Na mind1 isten ments majd csak akk költözök össze egy csajjal ha muszáj :P:P
2010. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pff, utolsó, te sem szerettél még igazán.:)
2010. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!