Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na most őszintén mi a fenét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most őszintén mi a fenét akar akkor? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány akivel egy ideje beszélgetek. Látásból ismertem már régebb óta. Gondoltam megkérdezem vane kedve talizni beszélgetni vagy valami. Mire faggatni kezdett, hogy, de miért is meg, hogy akarok e valamit persze öszinte voltam, hogy hát szeretném jobban megismerni. (Konkrétat nemirtam). Erre ö mondta, hogy most nemszeretne kapcsolatot. Ugye megértettem a dolgot no problem, de továbbra is állandoan irkál meg ugyanugy kérdezget rolam meg hasonlok és legtöbbször ö ir elsönek. Kicsit összezavar, hogy mivan.

2017. márc. 9. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak fél a komoly kapcsolattól de valójában akarja. Akarja ő nagyon is. találkozzatok , beszéljetek sokat aztán majd lesz valahogy.
2017. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, hívd el valahova, mondd neki, hogy nem randi és ha belemegy az "álrandi" végére tisztább lesz a kép-
2017. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2017. márc. 11. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!