Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar velem lenni, miért nem mondja meg őszintén?

Figyelt kérdés
Két hete feküdtünk le egymással, előtte sokat beszélgettünk, azt mondta, belém szeretett. Évek óta tartó kapcsolata van, ami megromlott még azelőtt, hogy találkoztunk volna. Úgy volt, hogy szakít miattam. Pár napja randira hívott, de másnap reggel lemondta és utána napokig nem keresett. Amikor két nap után én hívtam, nem vette fel. Később felvette, amikor más számról hívtam, de nem volt túl lelkes a hangja. Ha kibékült a barátnőjével és nem akar már velem lenni, miért nem mondja meg őszintén? Úgy érzem, jogom van tudni róla, ha vége a románcnak! Miért ilyenek a férfiak?
2015. júl. 26. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyáva. Inkább kerüli a direkt konfliktust. Ez mind férfi, mind nő részéről elég gerinctelen húzás, de sajnos gyakori. (Az is valószínűsíthető, hogy ez csak arra volt jó, hogy lefeküdj vele.)
2015. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy habduma volt,amit te bevettél,mert érdekelt a csávó.Szerintem mindez simán arra ment ki,hogy megfektessen,te pedig naivan hittél neki.Nagy hiba volt.Felejtsd el!
2015. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
magadnak köszönd igazából. Hittél neki, mert hinni akartál neki és lefeküdtél vkivel akinek kapcsolata van. Oké h a srác is egy féreg de vhogy téged sem tudlak sajnálni.
2015. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom elképzelni, h miután megdugott újra jó kapcsolata legyen a csajjal. :D vagy nem is volt semmi baj, csak ki akart próbálni egy másik pipit, vagy egyáltalán nincs is csaja, és megy tovább vadászni
2015. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!