Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban és őszintén változtatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban és őszintén változtatni akar, vagy csak átmeneti, felszínes ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy eléggé érdekes párkapcsolati problémában szeretnék tanácsot kérni, elsősorban azoktól, akik nagyobb élettapasztalattal rendelkeznek.

Régebben írtam ide a gyakorira egy kérdést, hogy a barátom eléggé kisajátított, szinte birtokolt, minden apró és jelentéktelen dologról beszámoltatott, féltékenység szintén elég durván jelen volt, valamint ehhez a szokásos problémák, pl.facebook pasi ismerősök. Az itteni tanácsokra hallgatva, és saját meggyőződés miatt is szakítottam vele, megkönnyebbültem.

Majd ahogy az lenni szokott, kis idővel visszafogadtam, mert hiányzott és teljesen máshogy kezdett viselkedni, ami nagyon pozitív volt kezdetben. Nem hivogatott óránként, nem kérdezősködött, nem szívta le az energiáimat. Szóval úgy éreztem, tökéletes lehet minden végre. Viszont azokat a kedves gesztusokat is mellőzi, amiket korábban megszoktam tőle. Nem azt mondom, hogy nem figyel rám, de NAGYON visszavett, mintha nem a szívéből, nem belülről jönne ez a változás, hanem kényszer hatására, mivel másképp nem maradok vele.

Szerintem azt várja - már ismerem annyira - hogy kérjem meg, legyen olyan, mint régen, és ő erre mondhatja, hogy oké, de akkor minden más is ugyanolyan lesz. Vagyis visszajön az ellenőrizgetős énje a kedveskedéssel is.

Mit gondoltok, miért olyan nehéz neki, hogy normális és kedves legyen egyszerre? Miért kell az, hogy a jó dolgokból visszavegyen, amikor nem erre kértem?

Köszönöm szépen a válaszokat.


2016. szept. 18. 10:52
1 2
 1/16 Költőnő? ***** válasza:
Én nem fogadtam volna vissza.
2016. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Költőnő?:

Kifejtenéd kicsit bővebben a véleményedet? Köszi.

2016. szept. 18. 11:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem való neked, sehogy se.

Ha őszinte és egyenes, akkor bunkó és kisajátító... így meg normális a viselkedése, de az érzelmeit is leépíti.


Szerinte, is itt a bibi:

"Majd ahogy az lenni szokott, kis idővel visszafogadtam, " - nem szokott az úgy lenni, ha meg igen, hát ritkán sül ki bármi jó belőle.

2016. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mi a megoldás?
2016. szept. 18. 16:07
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy van megoldás?

Esetleg megpróbálhatod megbeszélni vele - bár nem olyan megbeszélős fajtának tűnik - hogy azért szeressen nyugodtan, hátha...

2016. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, miért csinálja azt, hogy ennyire visszafogta magát és vajon ez így is marad szerintetek? Vagy ne éljem bele magam nagyon.:(
2016. szept. 18. 16:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is igy jàrtam.A szitu màs de kérésre vàltoztatott.Voltak szép napjaink de mindig visszaesett vagy a kényszerviselkedés miatt màs helyen bosszulta meg magàt.Alapból nem tud megvàltozni a kedvedért vàltoztat de tartani nem tudja majd .Én elhagytam az exemet .Fàjt de tudtam hogy kutyàból nem lesz szalonna.
2016. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Értem.

Nekem azt mondta, hogy csak arra van szüksége, hogy szeressem, és boldoggá akar tenni.

De azt látom, hogy ő annyira nem boldog.

2016. szept. 18. 17:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem hàt mert ez màr nem ő.Olyan érzése van mintha nem lenne neked ő jó úgy ahogy van .
2016. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kár, hogy visszafogadtad. Ne más miatt, hanem saját elhatározásából változzon meg az illető, ha erre van esély. Én még azt is el tudom képzelni, hogy így marad, jön a gyerek és majd vele lesz ellenőrző.

Neki egy olyan nő kell, mint ő, akiben nem sok romantika van. Felejtsétek el egymást, neki is és neked is jobb lesz.

2016. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!