Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 13 éves vagyok, van az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, van az osztályomba 1 szép lány.1 éve már barátként kezelem, és mindig jóba voltunk nevetünk stb. és tegnap elmondtam neki hogy igazából én beleszerettem. Ekkor ő aztmondta WTF és elfutott. Mit kéne tennem? Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, van az osztályomba 1 szép lány. 1 éve már barátként kezelem, és mindig jóba voltunk nevetünk stb.. és tegnap elmondtam neki hogy igazából én beleszerettem..

Ekkor ő aztmondta WTF és elfutott...

Mit kéne tennem? Hogy szerezzem meg?


2017. márc. 11. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen stílusban mondta, hogy WTF; és mi a franc az, hogy elszaladt??? :D
2017. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, aztmondta kicsit hangosan hogy WTF és elfutott.
2017. márc. 11. 09:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Facebookon vissza se ir.
2017. márc. 11. 09:07
 4/6 anonim válasza:
87%

Élőben! Menj oda hozzá és mond neki, hogy komolyan mondtad a múltkor, nem szeretnéd elveszíteni, mint barát, de tudnod kell, hogy tényleg valósak az érzelmeim. Próbáltam ellene tenni, de nem megy. Szeretném ha nem mondanád, hogy wtf és nem futnál el, hiszen én se menekülök az érzéseim elől.


Utána várd meg, hogy mit mond illetve azt is mond neki nyugodtan, hogy ha ő még nem áll készen egy kapcsolatra akkor tudsz rá várni, csak akkor szeretnéd ha jelezné, hogy készen áll.

2017. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm utolsó válaszoló, megtettem. Ekkor elmondta neki egy 8.-adikos srác tetszik. Akkor ilyenkor mit lehet? Hagyjam rá? Amúgy ő a legszebb ebbe a suliba sztem a többi nagyon ronda..
2017. márc. 13. 14:20
 6/6 anonim válasza:

Tudom régi kérdés, és lehetséges hogy az a srác leballagott az iskolátokból, tehát a kérdés már mindegy.


Viszont. Hasonló helyzetekben én a te helyedben elkezdenék edzeni, elkezdenék néhány sportot és lenyűgözném. Jelenleg is ebben a helyzetben vagyok, és napi szinten keményen küzdök a nőért, viszont egyenlőre hatástalanul, hiszen a sportos osztályba jár.

De a munkámnak meglesz a gyümölcse, ahogyan a tiédnek is! :)

2018. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!