Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudok beszélgetni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok beszélgetni egy lánnyal facebookon? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés
Hogyan tudok ráirni egy lányra? Élőben megy a beszélgetés de facen nem. Van egy lány akivel egyszer beszéltem de nem tudom h irjak neki. Én addig jutok h megkérdezem milyen napja volt vagy mit csinált ma de ebböl nem tudom h lesz rendes beszélgetés. Akinek volt hasonlo problémája és megoldotta szivesen várok töle segitséget akár privátba is.

2017. márc. 12. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos miután megkérdezted a szokásosat, tehát hogy milyen napja volt stb. hogy milyen választ ad abból le lehet szűrni hogy egyáltalán szeretne e chatelni, tehát hogy ha azt írja hogy semmilyen akkor azt hagyd is mert nem lesz jó beszédpartner főleg facen nem, am tapasztalataim szerint egy jó partnerrel aki tényleg szeretne beszélgetni veled azzal még az időről is órákat lehet beszélgetni XD
2017. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!