Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan utálom a lányt?

Figyelt kérdés
A párom havernőjéről van szó. Akivel nem rég még jóba is voltam de már elegem van belőle.A viselkedése teljesen kikészít folyton becézgeti a barátomat meg mondogatja előttem,hogy ő milyen helyes szívecskéket küld neki.Ez még hagyján de most szakított a barátjával és egyből találkozni akart a barátommal akit amugy 5 teljes éve ismer és közel is lakik hozzá de még most jutott eszébe meglátogatni amikor én vagyok neki és szakított a pasijával.A találkozón is puszilgatta meg vitt neki csokit ,és még azt is megmutatta a barátomnak,hogy mi miatt veszett össze a hapsijával. Magyarul szólva nyomul a barátomra miközben a találkozón volt velük még egy fiú és elvileg annak is csapja a szelet.Válasz út elé állítottam a barátomat,hogy akkor most válaszon ki menjen és ki maradjon de még mindig azt hajtogatja de hát ő csak egy barátom semmi több szerintem egy barát nem így viselkedik ha tudja,hogy barátnője van az illetőnek.Jogos szerintetek a kiakadásom vagy túl reagálom?Bíznom kéne a barátomba csak mostanában olyan mintha őt védené helyettem fontolgattam a szakítást is de egyszerűen valahogy nem bírom megtenni de tudom,hogy nem szenvedhetek tovább így csak magamnak ártok.
2017. márc. 13. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos a kiakadásod.

Az a csajszi nem úgy viselkedik,mintha csak a barátjának tekintené a barátod..

Beszélj a csajjal,hogy mit akar tőle, és sztem a barátoddal is beszélj újra erről.

2017. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem tök jogos, nekem ugyanez volt a helyzet, csak én nem csaj vagyok, én is mondtam a barátnőmnek, hogy döntse el, és a barátja mellett döntött, akivel járni ugyan nem akart, de barátnak hitte. 2 hét múlva a szakításunk után a srác elkezdett nyíltan nyomulni, emiatt teljesen megsuakították a kapcsolatot. Jár a taps👏👏👏
2017. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jogosan utálod, de gondolj bele... a szerelemben a barátok "útban vannak/lesznek mindig" legyen az fiú vagy lánybarátja. 5 éve barátok, a csaj szakított a pasijával. Most lelkileg nyílván kivan és keresi a barátokat. Hiszen szakítás után mindenki rájön hogy a barátokra számíthat, őket keresi. Azzal, hogy nem tiszteled a barátságukat és féltékenységből már választásra késztetted... hát nem téged fog választani, mert a lány régebb óta van az életében. 25/ L
2017. márc. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés,mert nekem mindig fiú barátaim voltak és a barátnők mindig full féltékenyek voltak rám. Mondjuk én nem becézgettem őket és bár kétértelmű/pajzán poénjaink voltak,sose volt szerintem félreérthető a barátságunk. Inkább annak volt betudható,hogy akkoriban szőke cicababa voltam és a barátnőknél többnyire jobb alakú.


Ezt szerintem a pároddal kellene megbeszélned,hogy a lány viselkedése téged mennyire zavar és nem akarod választás elé állítani,csak kérd meg,hogy beszéljen vele erről. Ha szeret és veled szeretne maradni, vállalni fogja,hogy szól a lánynak,hogy vegyen vissza.


27/L

2017. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!