Jogosan utálom anyámat?

Figyelt kérdés
Nem foglalkozik velem és mindig csak ordít velem is és a mamámmal is. 1 hónapja nem dolgozik, az utánam járó családi pótlék feléből dohányt vesz magának. Nagymamám tart el mindkettőnket. Minden apróságért ordít, elhord mindennek (pl.: szarcsimbók, kis senki), meg hogy ő milyen sok mindent letett az asztalra én meg semmit. Egyébként az ismerősei 90%-a utálja őt. Az új palijával (hozzátenném, a pasi se dolgozik) mindig nyálaskodnak, mindenhova együtt mennek. Mivel egy szobába alszunk hárman, szinte minden éjszaka hallom az ágyuk felől a hangokat, ami, valljuk be, egy 13 éves (lány) gyereknek elég zavaró. Ő a tökéletes, ő sose hibázik. Legalábbis Ezt gondolja magáról. Kicsi ruhákba járok, ég a fejem, mindig hizogatni kell a pólót le, hogy ne látszódjon ki a hasam. Amióta megcsalta apámat, az életem... enyhén szólva szar.
2015. máj. 1. 12:46
 1/3 anonim válasza:

jogosak az érvek....

anyukád kicsit tulzásba viszi a dolgokat...mondd a szemébe amit gondolsz,és ne félj attól hogy megüt..(én már csak tudom...) nem szabad félni,és emiatt rettegésben élni...nem,nem te állj oda elé és nézz a szemébe és mond el (higgattan),hogy mit gondolsz,de ügyelj arra,hogy csúnya szvakat ne használj,és valami nagyon sértőt....arra is ügyel,hogy sok jellemzés legyen benne róla,és hogy elmondd mit is érzel...nem biztos,hogy segíteni fog anyukádon,de sose lehet tudna...SOK SZERENCSÉT!

2015. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen a helyzeted.


Apukáddal mi történt? Hozzá nem tudsz fordulni?


Most nagyiddal együtt laktok? Ha igen szerintem költözz át a mamád szobájába, legalább nem kellesz hallgatnod anyukádékat.

Ruhát pedig próbálj meg venni turkálókban, egész szép darabokat lehet kifogni pár száz forintért és szépen fellehet öltözni onnan.

2015. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz apukádhoz költözni? Vagy átcuccolni mamád szobájába? Imádkozz, hogy menjen tönkre a kapcsolata az új palijával, akkor talán nem lesz mivel felvágnia és szelídebb lesz. Próbálj nem a közelében lenni, nem függeni tőle, inkább legyél a nagymamáddal, ha meg 18 leszel, akkor költözz el jó messzire.
2015. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!