Jogosan utalom apamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy 12 eves lany vagyok. Gyorsan le is vazolom nektek a tortenetet;

Tehat az van, hogy utalom az apamat, es kiskoromban folyamatosan utott. Most megyek 6.-ba 4-5-os tanulo vagyok, de meg igy is csesztet, hogy jaj, 8.-ra megfogsz bukni ha igy haladsz. Lelkileg folyamatosan terrorizal. Ma is el akartunk menni anyaval egy boltba, de apam is jott velunk, erre feluton vissza kellett fordulni, mert hogy en mekkora ri..anc vagyok, hogy hozza sem szoltam,mert zenet hallgattam, es hogy ez nala nem divat. Mar 10 eves korom ota vagdosom magam miatta, de tudom, hogy nem lenne szabad. Mar nagyon elegem van belole. Csak a nagymamam all ki mellettem. Ja, es apam minden nap olyan jelzokkel illet meg, hogy "k..rva" "Jaj, kivancsi vagyok mar hanyan k..tak meg, mert a barataid tobb mint a fele fiukbol all", meg olyannal, hogy "rohadtul elegem van beloled, amugy is csak veletlen lettel". Jogosan utalom, vagy csak en fujom fel a dolgot? Mar teljesen ki vagyok tole. Az ekezetekert bocsanat, de igy gyorsabban irok. A fiuhaveros dolgokhoz meg meg csak annyit, hogy en inkabb fius stilusu lany vagyok, mar ovodatol kezdve.



2015. jún. 24. 16:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%
Elmúlik...
2015. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Jogos.


Minimalizáld a vele való érintkezést. Továbbá beszélgess anyukáddal, amikor nincs ott apukád. Ha ő is melletted állna segíthetne elcsitítani a veszekedéseket és elviselhetőbb lenne az apáddal töltött idő.

2015. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem jogosan vagy ki akadva

Apad nem normális es nem így kene viselkednie egy apának


Nem tudtok elköltözni anyukáddal?

2015. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

mér régen be kellett volna menned a suliba a gyermekvédelmishez

tudom, hogy most szünet van, de ha kezdődik a suli, akkor tedd meg. illetve anyukáddal beszélj, ha pedig mindkét szülőd ilyen birka, költözz el a nagyanyádhoz

2015. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
XDD világi arc az ember lespanolnék vele
2015. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%

"világi arc"?

Hát....én levernék neki olyat, hogy azt sem tudná, hanyadikán van elseje....jézusss.

Persze hogy jogos. Próbálj meg segítséget kérni a családban valami normálisabb embertől.

2015. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Sajnos anyaval nem tudunk elkoltozni...

Minden ertelmes valaszolonak ment a zold kez:)

2015. jún. 24. 17:06
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, viszont nem szabadna magadat sanyargatni.

Szerencsére nekem a világ legjobb Édesapám volt 13 évig, Isten nyugosztalja!

Nekem anyukámmal voltak és vannak hasonló dolgok, viszont én diagnosztizált beteg lettem több tragédia miatt.

Végül tojtam rá, nem érdekeltek a beszólásai, nem neki tanultam, hanem magamnak, lett életcélom és most egy sikeres ember vagyok, aki küzdött az álmaiért! :)


Sok kitartást!

2015. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ember nem választhatja meg a szüleit. Nagyon sajnállak,az apád egy igazi barom. rejtett nőgyűlölettel. :( Engem szeretnek a gyerekeim. A lányom is,és a fiam is. Az osztálytársai meg irígykednek,hogy mekkora arc a faterja. Pedig én se vagyok tökéletes. Messze nem.De ez azért durva. 46 / F
2015. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan. Az enyém semmi ilyet nem csinált, csak egyszer súlyosan s látványosan alaptalanul megrágalmazta anyámat, azt állítva, hogy vert kiskoromban, miközben kifejezetten vigyázott koraszülött kis gyermekére s egyedül nevelt fel, egy fillér tartásdíjat nem kapva a rágalmazótól, viszont kapcsolattartás volt (akkor se vett nekem soha egy almát se, csak beszélt).

12 éves voltam a rágalmazáskor, elhűltem, ott hagytam és soha többé nem álltam szóba vele.

Az is jogos volt. No, a Te eseted még sokkal durvább. Kerüld és hagyd figyelmen kívül, amennyire csak tudod. Élj túl és légy boldog és eszedbe se jusson többé (úgyis fog, de legyen ritka) az ilyen apának nem nevezhető véglény.

2015. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!