Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Naah, most mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naah, most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Halihaló mindenki!

Megpróbálom röviden leírni, mi is történt ma.


Szóval! Kezdjük azzal, hogy van egy lány aki nekem tetszik. Nagyon ritkán (hetente egyszer kb) szoktam vele beszélgetni... Facebook-on. A lány évfolyam társam, azaz annyi idős mint én, vagyis 18 éves.

Személyesen még nem nagyon beszélgettünk, egyszer volt hogy közösen részt vettünk egy versenyen és akkor ott duncsiztunk, de akkor még nem annyira vonzóttam hozzá, utána kezdődött el.


Nos! Ma viszont mikor voltam ebéden, ő is jött. Egy másik asztalhoz ült le, de velem szemben ült. Néha egymásra néztünk, néha nem (kicsit szerintem ő is zavarban volt). Suliban nem sűrűn találkozunk, de mikor látjuk egymást egymásra nézünk, köszönünk egymásnak és csókolom.


Néhány napja tervezem, hogy már végre megszólítom személyesen. Nah de a mai nap, az kegyetlen volt. Ott ült előttem, én meg nem mertem odamenni. Ez a tipikus eset, mikor elkezdem magamnak mondogatni, hogy 'menj-menj, jó lesz az' de persze nem mentem. Ott voltak a barátnői ugye, de ez csak kifogás.


Tisztában vagyok azzal, hogy én tudok változtatni, nekem kell tökösebbnek lennem. Tudom, hogy csak önmagamat kell adnom, bátran, kedves lenni és odafigyelőnek. Ezt mind meg tudom tenni, hisz miért ne tudnám?


De ami érdekelne, hogy mindennek ellenére, hogy ezekkel az alapvető dolgokkal tisztában vagyok, sőt sokszor még én magamat szidom, hogy miért vagyok gyáva, meg szinte már magamat oktatom.. ennek ellenére mégis, adott helyzetben képes vagyok mindenzt elfelejteni és megint visszazuhanni a bátortalanságba.


Rájöttem, hogy a különböző szerepek megjátszása csak arra váló, hogy megvédjem magam a kellemetlen helyzetektől. Mégis miért kell félnem folyamatosan, mikor tudok lenni bátor is és magamat is tudom adni ha úgy van.


Érdekes dolgok, de ez nem éppen célravezető hozzáállás. Az önsajnálattal nem megyek semmire.


Mit tudok tenni?

(lehet túlkomplilálom a helyzetet)


Jaa, és még.. szerintetek most elrontottam bármit is azzal hogy nem szólítottam meg? Meg lehet hogy várta, de én nyuszi voltam... Megint.


Válaszokat előre köszönöm! További szép napot! :)


18/F



2017. márc. 17. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Az elején kicsit elrontottam, ugyanis nem sűrűn, hanem ritkán találkozunk.

Bocsi:)

2017. márc. 17. 16:52
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben visszaolvastam és láttam, hogy jól írtam. XD vagyis... Igen... Ritkán találkozunk azaz nem sűrűn. XD
2017. márc. 17. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!:) nem igazán tudom, hohy most mit vársz pontosan, de szerintem amit leírtál, hogy oda kéne menned hozzá, az megállja a helyét. Azzal, hogy nem szólítottad meg, szerintem nem rontottad el. De legközelebb ne hagyd ki. Sok sikert:)
2017. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Abban az esetben ha mondjuk leblokkolok, akkor mit csináljak? :D

Mert rendben, odamegyek én, de szokásom leblokkolni. Vagy elkezd rezegni a lábam, az sem túl jó.

2017. márc. 17. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Fogalmam sincs, hogy hogy tudod kezelni. De az hogy leblokkolsz... Valamiről beszéljél. Aztán majd lesz valahogy.:)
2017. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen. Muszáj lesz adnom amit tudok minden előítélet nélkül.

Mert ugye sokszor azon vagyok, hogy jól csináljak mindent. Ezt el fogom felejteni. Mert nem vezet célra.


Köszönöm a segítséget! :)

2017. márc. 17. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!