Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogyan szerezhetném meg. Mi ketten vagyunk a legjobb tanulók az osztályban, de míg ő jól tanul, és sok barátja van, menő, addig én a tanulás mellett a legjobb barátnőmmel töltöm a legtöbb időmet. Nem nagyon járok el sehova, és nem is vagyok vicces, vagy feltűnően szép. Néha a fizikatanár, mivel mindketten jók vagyunk fizikábòl, suli után még bent tart és fizikázunk. Néha amikor üres az infóterem oda visz minket, általában ott is hagy mert még órája van, és kettesben maradunk. De ilyenkor sem nagyon beszélünk mert nem merem megszólìtani, kérdezgetni őt, félek, hogy bunkózni fog velem. Soha nem fordított rám különösebben figyelmet. Néhány lánnyal az osztályban egésszen jó kapcsolatot ápol. Van egy akivel különösen jóban van. Már-már attól tartok, hogy össze fognak jönni. Manapság azzal a lánnyal nem beszélek sokat, de régebben nagyon jóba voltunk. Nem hinném, hogy sokkal jobban néz ki nálam, úgyhogy talán a belsője fogta meg a srácot. E miatt a lány miatt érzem úgy, hogy esélyem sincs, bár azt mondják a többiek, csak barátok. Viszont ahogy egymásra néznek, abból nem ez jön le...mit tegyek hogy megszerezzem?

2017. márc. 17. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Vagy ha ez nem megy a folyóson (vagy bárhol) nézz a szemébe, harapdáld az ajkaidat, csavargasd a hajadat, lájkold a képeit facen, stb...
2017. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem igazán az én stílusom. Meg nem is nagyon tölt fel képeket facebookra. :/
2017. márc. 17. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú nem tudom. Amikor először elolvastam ezt a szöveget én magamat fedeztem fel benne :c Nekem is tetszett egy srác régen akihez nem mertem odamenni és így utólag ezt már nagyon sajnálom. De szerintem próbálj meg beszélni vele. Semmi baj nem lehet belőle. Ha bír téged akkor úgyis tovább fogja folytatni a beszélgetést és onnan már jön magától.. (bocs ha rosszul fogalmaztam) 15/L
2017. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!