Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 16 éves lány hol tudna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány hol tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, sok az ilyen kérdés....De mégis.

A mai 14-18 éves korosztálynak leginkább netről van barátja, illetve barátnője.

Nekem ez az ismerkedési eszköz..Nem az esetem na, és nem fogom rávenni magam.

Iskolába azért is nehéz, mert a közös téma hiánya...Plusz senki iránt nem érzek..sehogy.

Az erőltetett témák meg a gyengéim

Könyvtár? Nehezen találkozok ott valakivel..

Utcán leszólítani nem.

Milyen lehetőség maradt?

Minden velem egykorú, nagyrészt egyrészt nem szűz, sok kapcsolaton túl vannak..Nekem meg semmi ilyesmi emlékem nincs a tini éveimből...:(



2017. márc. 22. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Menjél el valami bulihelyre.
2017. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
én sem szeretek annyira neten ismerkedni és még szűz vagyok ;) 15F
2017. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
koncertek, bulik, bálok, klubok, társaságok, sportegyesületek, kinek mi tetszik inkább :)
2017. márc. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
az inboxomban :p
2017. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
80%

Szerintem ne menj bulizni... ott cssk isznak egymás ellen és részegen azt se tudjàk kivel feküdnek le. Örülj neki hogy még szűz vagy..

ha találsz egy normális fiút nagyon fog örülni hogy ő neked az első, vagyis én örülnék..

2017. márc. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi. :D Én egyszer voltam házi bulin, elég is volt.

Mindenki matt részeg, semmi másról nem szólt az egész.

Én maradok a normális buliknál meg az uno kártyáimnál. :P

2017. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek, hogy őszinte legyek. A suliban miért ne lenne közös téma? Egy gimibe jár mondjuk kb. 800 gyerek, ebből aki a te korosztályod nagyjából 400-500. Biztos, hogy van olyan szituáció amiből adódóan ellehet kezdeni beszélni, és mondjuk még szimpi is a másik. Nincsenek barátaid, haverjaid? Ha van, akkor ugyanúgy kell kezelni az ismerkedést is: két ember, valahogy összekeveredik, szimpatikusok vagytok egymásnak, aztán elkezdtek nyitni egymás felé és jóban lesztek. Most nyilván egyszerűsítettem, de kb. ennyi a lényeg. :D

"Plusz senki iránt nem érzek..sehogy" -hogy érted ezt?

Figyelj ha készen állsz rá, jönni fog. Tedd először magadat rendbe, külsőleg-belsőleg, érezd jól magadat és felfigyelnek rád a fiúk ;)

De válaszolva a kérdésre: nyári tábor, koncert, fesztivál, ismerősök, barátok által, házibulik, sport vagy más szakkör, de nekem a nagy szerelmeim mindig véletlen jöttek :D :)

2017. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A sulit nem ajánlom, viszont a könyvtár illetve a könyvesbolt nagyon jó is lehet. Olyan helyekre járj, ahová egyébként is szeretsz, és ott olyanokkal is találkozhatsz, akik hasonlóak hozzád (jó eséllyel)

Illetve ne aggódj, ha valaki nem szűz, esetleg mikor jobban megismered rájössz, nem az eseted, akkor is elmondhatod, hogy te megpróbáltad, nem jött össze, szóval majd jön más.

Azt hiszem egyébként, hogy a te korosztályod már véresen komolyan veszi a szerelem és ismerkedés dolgot, mintha kötelező lenne. Szerintem ne foglalkozz ezzel, és mikor a legkevésbé számítasz rá, jönni fog, aminek jönnie kell.

2017. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!