Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan tudok ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudok ismerkedni, ha nagyon félénk vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és lány, de nagyon félénk szóval nem igazán merek fiúkhoz odamenni (akkor se ha osztálytárs az illető). Van olyan hely, ahol így is tudnék ismerkedni? Nem vagyok az a bulizós fajta, szóval az nem nagyon működik.

2017. márc. 22. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

fogadd el magad amilyen vagy olyannak


tudatosítsd magadban senki sem tökéletes (még én sem) :)


mindenki fél egy kicsit az elsőknél


én is félénk voltam de mára már leküzdöttem úgy ahogy ezeket elmondtam az előbbiekben


ja és legyél humoros, de ne rossz vicceket mondj hanem amiről a mai fiatalság viccelődik(kivéve a vallás)


legyél laza érezd jól magad, legyél optimista


ha ezektől nem kel fel egy srác érdeklődése akkor valószínűleg az meleg vagy bamba aki egyedül fog megöregedni


sok sikert!


16/f

2017. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na sikerült valamit alkotni? :D
2017. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!