Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ilyen kérdésekkel Dunát lehet rekeszteni a gyakorin, de nekem nem a "Szia mizu?" kell. Rátudok írni egy lányra, nem vagyok életképtelen. Viszont mindig barátzónába kerülök nálluk, hogyan kerülhetném ezt el?

2017. márc. 23. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyanra írj rá, akinek tetszel is talán? :)
2017. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak chatelsz velük, persze, hogy egy idő után a barátzónába fogsz kerülni. Érdemes minél hamarabb elhívni a lányt valahova. Ekkor élőben is lát és el tudja dönteni, hogy bejössz-e neki, vagy sem. Persze, ha nem nagyon ismeritek egymást, akkor először lehet egy picit chatelni.
2017. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De inkább csak a saját sulimban és barátikörömben ismerkedek, de a nevéből adódóan ott csak barátokat keresek, hogy ha esetleg szakítunk ne keljen kerülgetnem őt. Így hát általában olyanokra írok rá aki tetszik de nem ismerem.
2017. márc. 23. 21:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Második neked köszönöm a válaszod. És mikor hívjam el? 10 perc beszélgetés, 2 nap beszélgetés után vagy nyissak ezzel?
2017. márc. 23. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a lánytól függ. Ha olyanra írsz rá, akit egyáltalán nem ismersz, 10 perc után valószínűleg el fog küldeni. Igazából nem is az idő a lényeg, hanem, hogy mennyit beszélgettetek már előtte. Ha egyik nap kellően hosszan chateltek, akkor akár a második ráírásnál már el lehet hívni.
2017. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos és gyors válaszokat.:)
2017. márc. 23. 21:47
 7/9 anonim válasza:
Hany eves vagy? Es hidd el h a szia mizu egyebkent nem rossz de szerintem tul atlagos... hasznalj vmi Hali v hello es mizu helyett letezik a miujsag is...
2017. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Zsírkrétával :D

Ha azt sem tudod, hogy miként nyiss egy lány felé, akkor térj vissza a kisautóidhoz inkább...

2017. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Járjál kondiba
2017. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!