Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszik el rólam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el rólam a lányok, hogy én is komoly kapcsolatot akarok?

Figyelt kérdés

Szóval kezdeném azzal, hogy alapból nincsen gondom a lányokkal. Ez annak köszönhető, hogy hál' isten elég szép fejjel rendelkezem, megnéznek a lányok az utcán is és hát erről ugyan nem tehetek de viszont nagyon igényes vagyok magamra, hogy jól nézzek ki pl sokat edzek a testem is tök jó, jól öltözködöm, figyelek a hajamra, a kezeimre (kicsit mániákusan tisztán tartom őket, nemtudom miért) a fogaim is szép fehérek szóval elég jól nézek ki ezt kimondhatjuk amit azért jó részben magamnak köszönhetek, ha slampos lennék szerintem nem sok lánynál lenne esélyem.


És hát a személyiségem is olyasmi, hogy lehet elsőre úgy jön le, hogy kicsit bunkóbb vagyok vagy antiszoc kicsit esetleg olyat is megengedek magamnak amit más nem de ezeket nem arcoskodásból csinálom, hanem pont azért, mert én elég érzékeny lelkű vagyok és az ilyen dolgok mögé könnyen be tudok "bújni". És ez sokaknak nagyképűségnek tűnhet pedig csak nagyon nehezen nyílok meg embereknek igazán. És sokszor úgy érzem még a barátaim sem ismernek, amikor olyan dolgokat mondanak rólam, hogy én csak nézek, ami egyáltalán nem igaz.


És sokszor ha lányokkal ismerkedek csak az "alfahímet" (ezt még leírni is fáj, vicces komolyan) látják bennem és nem akarnak normális kapcsolatot velem. Talán nem is nézik ki belőlem, hogy képes vagyok rá vagy megbízhatatlannak tűnök vagy csak túl deviánsnak akivel nem akarnak közösködni én nemtudom. Most nagyon tetszik egy csaj már teljesen belezúgtam. Van pasija vagyis félig meddig van neki nem igazán nevezhetjük ezt normális kapcsolatnak. Látom rajta, hogy tetszek neki de nem igazán tudok, hogy közeledni mert nagyon nem akarom elrontani, Ő más mint a többiek. Mint írtam van pasija de ez nem hivatalos és nem is igazán mutatkoznak együtt sőt... Szóval ez milyen már? Rá szeretnék hajtani de azt akarom, hogy komolyan vegyem ne csak egy valakinek tűnjek a sok lyukra játszó pali közül akik csak azt akarják tőle. Igazából nem nagyon ismer engem, én viszont sokmindent tudok már róla :) Még sosem volt igazi párkapcsolatom de mindennél jobban vágyok rá, azt akarom, hogy szeressen engem úgy ahogy vagyok és mellette önmagam lehessek. Persze erre szokták mondani, hogy akkor legyél önmagad de igazából fogalmam sincs ,hogy az milyen. No meg rengeteg ismerősöm próbálkozott már így nyílt kártyákkal és általában erre visszautasítás a válasz, a lányok erre allergiásak. Én meg nem akarok kosarat kapni, de ha meg túlzottan "adom magam" akkor meg nem fog komolyat akarni tőlem. Most ilyenkor mi van?


2017. febr. 13. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Pedig ha valaki antiszociális, és megvan ez a nyers, bunkóbb humors, visszahúzódó stílusa, szerintem az borzasztó jó, persze ezt nem minden lány gondolja így.

L

2017. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Látod, itt is...
2022. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!