Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy interneten pár hónappal ezelőtt elkezdtem beszélgetni egy sráccal, aki életet varázsolt belém és feldobta a napjaim. Előtte egy roncs voltam lelkileg, és ezt pontosan tudta, valamint azzal is tisztában volt, hogy utálom saját magam.

Na szóval úgy döntött segíteni akar, ezért elég félreérthető dolgokat írt, a hangsúlyunk pedig szinte olyan volt, mintha már együtt lennénk, és nagyon elhittem, hogy tetszek neki.

Nagyon nehezen nyílok meg az embereknek, de benne valahogy megbíztam.Mindent elmondtam neki ami éppen bántott, és mindig megvigasztalt és feldobott. Mindenről tudtunk beszélni és mindennap beszéltünk is, azt hittem, ő tényleg kihúz a gödörből és minden jóra fordul.

Aztán egy idő után érződött, hogy le akart rázni, nekem meg elegem lett, abból, hogy már nála is azt érzem hogy csak zavarok. Szóval letiltottam aztán egy másik oldalon újra ráírtam megmagyarázni a dolgokat és bevallani neki hogy tetszik.

Aztán itt bántott meg nagyon : simán elengedett és közölte hogy soha nem tetszettem neki.

Aztán utána.. szóval elakartam felejteni, de utólag visszagondolva tudom hogy teljesen össze voltam törve belül, és bemeséltem magamnak hogy nincs szükségem rá. Eldöntöttem, hogy elkezdek futni, meg jobban odafigyelek a dolgaimra, kipróbálok valami újat, és elfelejtem őt. Hát ez egy párszor majdnem sikerült, de még mindig magamat kínozva nézegettem, hogy pl. Az ismerősei közt mennyivel szebb lányok vannak mint én, vagy egyszerűen kiáltottam érte belül. Úgy értem ő volt az egyetlen akit ennyire közel engedtem magamhoz, az első aki megtetszett és igazán vonzott. Az egyetlen, akinek tényleg megnyíltam, és az egyetlen, akinek úgy éreztem, fontos vagyok és érek neki valamit.

Szóval nélküle teljesen egyedül éreztem magam, olyan voltam, mint egy zombi.

Úgyhogy nem bírtam ki, rá 1 hónapra újra ráírtam, hogy "már nem érzek iránta semmit" (pedig sokkal többet éreztem mint előtte ) és számon kértem tőle a félreérthető szavakat, amiket mondott, de mindent tagadott, nagyon felidegesítettem, közölte, hogy elege van belőlem és hagyjam békén. Úgyhogy letiltottam azon az oldalon is.

Szóval igazából összetört bennem sok mindent. Úgy éreztem, mindennek oda, megint csalódnom kellett egy valakiben és megint csak bent maradtam abban a bizonyos gödörben és nem tudtam kiszárnyalni belőle.

Meg ráadásul annyira közel még senkit nem engedtem magamhoz mint őt és nem csak a szerelmem de még a barátságom is visszautasította.

Aztán.. utána megint elakartam felejteni de megint nem ment.

Megint úgy éreztem magam, mint egy zombi. De ettől függetlenül megint azt hittem, meg vagyok nélküle, aztán egyszer minden előzmény nékül miután 2 hétig egyáltalán nem sírtam miatta, spontán elbőgtem magam a buszmegállóban és ott bőgtem hangosan és nem tudtam abbahagyni.

Akkor jöttem rá, hogy az a fájdalom ami bent vt a gyomromban tőle származik és még mindig hihetetlenül hiányzik. Szóval megint kezdődött a zombis érzéketlen rész után a depis, és miután az elmúlt 2 hétben folyamatosan max hangerőn hallgattam a Three Days Grace-től a Gone Forever-t, és minden este sírtam miatta, vagy megint rám jött a sírás spontán akárhol, tegnap ráküldtem egy barátnőmet.

Szóval a barátnőm bejelölte face-en a srácot és attól függetlenül hogy a srác állítólag falra mászik tőlem és pontosan tudja, hogy a barátnőm jelölte be, visszajelölte. Aztán rá írt a barátnőm, de a beszélgetésből mindössze annyi ami megint megbántott, hogy a srác megírta a barátnőmnek, hogy én nem voltam elég jó neki és nem feleltem meg az elvárásainak.


Most már tényleg el kell felejtenem, de tudom, hogy megint nagyon egyedül fogom magam érezni, és olyan leszek, mint egy élőhallott, akármivel próbálkozok.



Szóval... hogy felejtsem el?


( egyébként tuti felismeri hogy róla van szó ha látja a kérdést de már mindegy :D )



2017. febr. 25. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Közel, és oly távol! :D


Kicsi idiótám, mielőtt egy géppel kezdesz el beszélni úgy, hogy rögtön szerelembe esel, azelőtt gondolkozzál már el! Életedben nem láttad, csak kreténül írogattatok egymásnak! Ez a szerelem?! Ez nem szerelem! Szerelmesek egymásba a hús-vér emberek szoktak!


Azt, hogy ti ott kalimpáltok a gép előtt, meg simogatjátok azt az okos bzuzi telefont lehajtott fejjel, az nem szerelem!! Soha nem láttad, azt se tudod milyen lenne vele! Ezért kár volt bötűt pazarolnod a semmire!

2017. febr. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sztepi ***** válasza:
Ha ott van barátnőd, akkor miért érzed magad egyedül és miért nem neki nyílsz meg? Ezt sosem érettem, senkinél..
2017. febr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát kb énis ilyen helyzetben vagyok... és tudom hogy milyen borzalmas érzés... választ nem tudok adni.. ha majd megtetszik más akkor talán elfelejted...
2017. febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igazából akármit javasolnánk most nagyvalószínűséggel nem segítene rajtad . ilyenkor a legjobb amit tehetsz , hogy próbálj meg másra koncentrálni , csinálj dolgokat amik tényleg lekötnek és legaláb arra az időre nem fogsz rágondolni. Az hogy elkezdtél sportolni az egy tök jó dolog, fizikailag és mentálisan is jót tesz úgyhogy ne hagyd abba ! Sovány vigasz tudom de az első válaszolónak igaza van , írogattál egy sráccal aki mint később kiderült nem is olyan jó fej . Nem ismerted és szeretted volna róla elhinni hogy ő a tökéletes. De nyugodj meg . Fiatalon mindenki át megy ezen . Majd jön valaki akinek tényleg számítasz . Kitartás !
2017. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyakon is letilt legfeljebb:) szóval ez van... nem sok teendőd marad, neki kell futni ismét a felejtésnek és aztán még egyszer.... majd még egyszer.... fiatal vagy még. ez a gone forever nem rossz szám...
2017. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy! Az csalódásokat nem elfelejteni kell, hanem megjegyezni, és tanulni belőlük.
2017. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!