Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen primitívek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen primitívek a mostani fiatalok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, értelmes, vicces.

Úgy gondolom, hogy kezd kihalni a normális fiatal, és egyre több a páwa és a tinir.i.b.a.n.c.

Miért lettek ennyire felszínesek a fiatalok?

Milyen szülő/felnőtt lesz ezekből?

Minden az ölükbe hullik, a szüleiket semmibe veszik és a munkát hírből sem ismerik.

Szeretnék találni valakit aki szeret és én viszont szerethetem, de úgy érzem, hogy erre nem sok esélyem lesz, ha a felhozatalt tekintjük.

És akinek nem inge, ne vegye magára, tudom hogy vannak még normális emberek, csak hol?



2017. márc. 25. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan így gondolom..

14/l

2017. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Régen is volt ennyi ri.banc, csak nem ment ennyire híre az internet hiánya miatt. Vagy ha kevesebb is volt, lényegében nem hiszem,hogy sokban változott volna a dolog. Lett több smink és feltalálták a push-up-ot. Na meg már sokkal jobb BMW-ket gyártanak.


Miért lettek ennyire felszínesek? Minden a külső. Facebook, Insta,Snap, senkinek nem a belsőjét látod.

Persze nagyon sok nem felszínes fiatal is van, lényegében régen is voltak felszínes emberek.


Az ilyenekből sajnos sokkal másabb felnőtt nem lesz. Lehet valaki megkomolyodik, mert kiéli magát, de nekem egy kiélt "nő" nem kellene, se pasi, ha csaj lennék. Nekem van tartás a magánéletemben, ezt elvárom a többitől is. Milyen szülő lesz? Ha megkomolyodik, akkor akár lehet átlagos is, de nem valószínű,hogy egy egykor péniszről-péniszre járó lány úgy fogja anyaként nevelni a gyerekét, mint egy apácát (bár úgy ne is).


Fogsz találni magadhoz illőt, mert sok normális van.

2017. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a rendszerváltás idején az akkor meggondolatlan fiatalok ojan dolgokba kerültek, amit akkoriban, a rendszerváltás előtt felnőtt szülők nem tudtak, így elég érdekesenen nőttek fel a mostani 35 év körüliek, így elég felelőtlenek gyereknevelésben.
2017. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sokat gondolkodtam ezen, de ez az egész szerintem betudható a annak, hogy tényleg teljesen elhülyülni látszik a komplett társadalom. Nem szeretem azt mondani, hogy régen minden jobb volt, de amúgy lassan már tényleg ezt kell, hogy mondjam. Sok mindent lehetne még erről mondani, de egyrészt nem ez a volt a kérdés, másrészt nincs is ehhez kedvem.

Hol találhatsz? Hát én ismerek innen két nagyon is értelmes embert, akikkel nagyjából napi szinten beszélgetek. Aztán ott van még az iskola. Nem tudom, hogy te milyen iskolába jársz jelenleg, de én gimnáziumban megismertem azért jópár értelmes embert. Persze így is meglepődtem, hogy mennyi hülye van egy elvileg komoly iskolában, de tényleg vannak sokan, akik normálisak. Csak néha nehezebb észrevenni őket, mert sokkal halkabbak, mint a kevéssé értelmesek.

2017. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hidd el lesz rá esély :) Mindig vannak/lesznek értelmesek, és kevésbé értelmesek.

És hol? Feltételezem 8.-os vagy, ha jól sikerült a felvételid akkor egy jó gimiben már más lesz a helyzet (aztán egyetemen még jobban szűrve lesznek a diákok). Nem tudom hol laksz, ha Pesten vagy egy nagyobb városban, mázlid van, mivel ott általában több a tanult család. Járj el valamilyen szakkörre (ha kifejezetten olyat keresel ahová több értelem kell, ajánlom a disputát vagy valamilyen színitanodát).

De a "hol?" kérdésre igazából csak te tudhatod. Járj nyitott szemmel, és ne elsőre ítélkezz (sok olyan ismerősöm van aki "tini ribizlinek" mutatja magát mert olyan közegben nevelkedett, miközben milliószor érettebbek. Nem szabad lenézni őket).

2017. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mostani tizenéves fiatalok átlagosan nem primitívebbek, mint jónéhány évvel ezelőtt az "én időmben", vagy akármikor. Az viszont tény, hogy többségűk mindig is elég kultúrálatlan viselkedést folytatott. Hogy miért ilyenek, arról lehet elmélkedni, talán kijelenthető, hogy az emberek nagy részét nem érdekli semmi, csak az alapvető ösztöneik és ingereik kielégítése, semmilyen vágyuk nincs a tudás, kultúra megismerésére, egymás tiszteletére és a becsületre.


Igazából én valamilyen szinten örülök neki, hogy ennyire látványos sok esetben a primitívség, hiszen így legalább könnyen lehet szelektálni. Ezen kívül, amit észrevettem, hogy az értelmesebb emberek inkább csendesebbek, visszahúzódóbbak, nem fogod őket észrevenni egykönnyen a sok önmagát produkáló vadember között. Mindenhol ott vannak, de nyitott szemmel kell járnod és aktívan keresned kell őket.

(Kivételek persze mindig vannak, szóval a kommentem sem minden esetre érvényes, de én nagyjából így látom)


23/F/Nem-primitív (legalábbis remélem)

2017. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát,ahogy látom, választ kaptál a kérdésedre... Nagyjából egyet is értek ezekkel a hozzászólás okkal, max annyit javítanék ki, hogy igen, rengeteg a fellengzős, nagy képű, buta, primitív és kulturálatlam ember, akik általában a leghangosabban, kitűnöbbek a többi normálisabb ember közül. DE, nem szabad elfelejteni, hogy ez az átlag. Én egy nagyszájú, okoskodó srác vagyok, néha nagy az önérzetem és az arcom, de ugyanakkor egy értelmes, "komoly" (az vagyok ha kell) tisztelettudó, kultúrált fiú vagyok egyben. Szval ezzel kiegészíteném a többieket. Mindenhol vannak jók, normálisak, csak meg kell őket találni. Ismerkedj. Ha nem próbálod meg, nem szánsz rá időt és energiát, akkor ne várk csodát. 15F. 👌👆😁
2017. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azért primitívek a mai fiatalok, mert sokat nézik a TV-t és sok vacak filmet néznek meg. A TV-ben vannak jó dolgok is, például én szeretem az állatos csatornákat, meg a TV paprikát. Nekem nincs TV-m. Amikor a barátnőmnél kapcsolgatom a csatornákat, akkor megállapítom, hogy mennyi mocsok van a TV-ben és ezt ő képes egész nap nézni. Volt olyan ismerősöm aki már megnézett vagy 2-3 ezen amerikai filmet és olyan buta, mint a tök, de más ismerősömön is észreveszem és ezt a TV-ének tulajdonítom. Szerintem ahhoz, hogy valaki értelmes legyen olvasni kell, vagy kellene. A másik meg az, hogy nem kell nekik úgy tanulniuk, mint nekünk kellett, mert akármikor elővehetik az okos telefont, elolvassák, ami éppen érdekli őket, aztán elfelejtik, ma már nem úgy tanulnak, mint rég.
2017. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 KJUsul ***** válasza:

Igazából az arányok változtak meg. Régen az átlagos fiatalok sokkal értelmesebbek voltak, mint ma. Viszont a mai átlag felettiek jóval okosabbak, érettebbek, mint régen. Az átlag alattiak pedig egyszerűen brutálisan butábbak, mint régen, mert leginkább a kutya sem törődik velük. A szülők napi 12-16 órában gályáznak semmi pénzért, többnyire maguk is átlagosak voltak. Így nem is tudnak átadni a gyerekeiknek szinte semmit, sőt foglalkozni se van idejük vagy kedvük velük.


A legrosszabbak húzzák magukkal a többieket.


Sajnos sok iskola ma már olyan mint az amerikai börtönök, tudok olyanról, ahol a 11 éves lányok már nem szűzek, aki mégis azt agyon piszkálják.

Az idősebb fiúk bandákba tömörültek, kifosztják a kisebbeket, aki ellenáll megerőszakolják. Fiút-lányt is!


Csodálkozol, hogy ilyenek?

2017. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vegre valaki kimondta!! Kerlek irj!! 14/L
2017. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!