Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sulinkban lesz sportnap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sulinkban lesz sportnap ahol az udvaron lesz fél orás közös melegités ahol mindenkinek ott kell lennie. Nagyon tetszik egy lány és ugy gondoltam hogy majd ott lesz alkalmam megszolitani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lesznek elöadások pl párkapcsolati is és arra gondoltam(még soha nem beszéltem vele) ,hogy azt mondom neki hog, jön e velem a párkapcsolati elöadásra? Vagy van ennél jobb ötlete valakinek?

2017. márc. 25. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan menj oda hozza es beszelgess vele. Vagy elis hivhatod valahova csak ne parkapcsolati eloadsra. Es amig van lehetoseged addig mindig probalkozz,mert kesobb buntudatod lesz hogy mi lett volna ha odamentel volna.. Vagy elhivtad volna stb
2017. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de épp az a bajom hogy nem tudom mivel elkezdeni a beszélgetést aztán menne.
2017. márc. 25. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat erdeklodesi korerol tudsz valamit? Ha igen menj oda hozza es arrol kerdezd. Vagy kerj segitseget mintha valamit nem talalnal vagy valakit. Millio lehetoseg van. Remelem tudtam segiteni:/
2017. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudom, hogy nem mostani kérdés, de ha a kérdező mégiscsak látja a válaszomat akkor írd le légyszíves, hogy mi lett a vége :) Kíváncsi vagyok :)
2018. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha nem tudjuk meg. :(
2021. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!