Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendesebb lany vagyok es egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendesebb lany vagyok es egy csendes fiu tetszik. Mit csinaljak? Tobbi lent

Figyelt kérdés

A helyzet hogy egy suliba jarunk tobbszor latom egy nap a fiut, folottem jar 2 evvel. Sokszor nez, volt hogy szemeztunk is, amikor a kozelebe vagyok furan viselkedik. Es ez kb mindennap tobbszor is elofordul amikor latom. Volt hogy arcra tamaszkodva bamult De nincs ismeretsegi korom fele, eleg felenk fiu, en pedig eleg felenk es csendes lany vagyok. Nehezen nyilok meg emberek fele, meg kisebb koromba komoly problemaim is voltak ezzel... de altalaban ket baratommal szoktam lenni, egesz osztalybol csak veluk tudok beszelni, rajtuk kivul senkivel. De igy meg megkozelithetetlen vagyok. Es fogalmam sincs hogy tenyleg erdeklodik irantam vagy csak unatkozik.. Az elso lepeshez meg eleg beszari vagyok. Otletek?

Komoly valaszokat kerek , ha lehetseges:)



2017. márc. 25. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A leendő pasidnak vágd ki a nyelvét.
2017. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaaa lehet jobban jarnek:D
2017. márc. 25. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg valahol az interneten, aztán nyiss felé ott :) Mint csendes fiú, nekem ez a megoldás tökéletesen megfelelne.
2017. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ertem, koszi:)
2017. márc. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!