Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nektek bejön egy pasi és ti is tetszetek egy fiúnak de az nem mer kezdeményezni akkor ti kezdeményeznétek h öszejöjjön a dolog vagy még akkorsem ha nagyon tetszik a pasi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem is jo lenne ezt tudni :P

de szerintem szemezes, szep mosolyok, meg olyan magatol jott dolgok, meg fo a termeszetesseg, nem kell magad megjatszani :)

2011. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pont ebben a cipőben járok.. =) Tetszik egy fiú és azt gyanítom, hogy én is tetszek neki, viszont kezdeményezni nemigazán akar.. :S:) Nem tudom, hogy tudja-e, hogy bejön nekem, ezért próbálom úgy alakítani a dolgokat, hogy észre vegye magát, hogy mi a helyzet. :) Minden kis "lehetőséget" megragadok.. biztatásképp. Aztán ha észrevette hogy hányadán állunk, majd reagál valahogyan (: ..

Összegezve és a kérdésre válaszolva: kezdeményezni kezdeményeznék. Abban nincs semmi.. :) Viszont, hogy csak én nyomuljak.. :D akkor inkább hagyom az egészet.

2011. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát az én esetemben akárhányszor ránézek valahogy mindig engem néz .. a mosolyról csak annyit h gyönyörű a mosolyom de most komolyan nemcsak azért mert helyde nagynak hiszem magam de nagy szép a lány és már nembirok várni odamenni hozzá meg nemmerek valószínű elöször csak netes ismereskedés lenne azt bevállalnám akkor nemlennék zavarban de aztán ha suliba találkoznánk tuti elkerülném ez valahogy ösztönös :SS a rohadt életbe már annyira kelle egy nő és nem szexre.. mint a sok bunkó parasztnak..
2011. máj. 9. 20:27
 4/10 A kérdező kommentje:

20:26

nem csak neki kellene nyomulni... csak adja valami konkrétabb jelét annak hogy talán lehetne valami közöttünk ..

2011. máj. 9. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? szerintem kezdeményezz te! ha mindig néz akkor tuti szimpatikus vagy neki! :)
2011. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelöld be FB on, aztán ott kezdj rá nyomulni, ha már személyesen puhap*s vagy. Megbökdösöd (vagy hogy hívják), lájkolod az üzenőfali bejegyzéseit.. nem kell hozzá sok ész. HA ennyire sem vagy bevállalós, akkor neked bizony nem lesz barátnőd soha az életben.
2011. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
úristen ennyi balfa.z parasztot ez csak egy feltevés kiváncsi vagyok megtenné-e ezt egy lány de persze ilyen hülye 10 évesek ne is írjanak inkább nemjutok előrébb
2011. máj. 10. 19:12
 8/10 A kérdező kommentje:
egyépként nagyon ügyes vagy a faces dolog isteni ötlet szinte még eszembe se jutott -.---
2011. máj. 10. 19:20
 9/10 A kérdező kommentje:
-p *b
2011. máj. 10. 19:21
 10/10 Dark Prophet ***** válasza:
76%
Hovajutottunk...feszbukon udvaroltok. Bakker ferfi vagy. Menj oda, mutatkozz be, hivd meg egy italsa s beszelgess el vele. Mi ebben a nagy was ist das?Komolyan, ez mar egy cseppet gyerekes nem? Elvegre csak egy lany es te is csak egy fiu vagy. Ha tetszik neked, menj oda s kezz flortolni. A lanyok a bevallalos fiukat szeretik:P Soha ne bazirozz arra hogy egy lany neked jelezni fog. Az szep esetben sem olyan nyilvanvalo mint ahogy azt gondolnad. Es meg ha reflektorokkal morzekodott pillogtat a polodra akkor sem lesz batorsagod odamenni. Komolyan, hogy varod el egy lanytol h udvaroljon? Szep lenne, ez igaz, nekem is jol esett volna neha ha nem egy szobrot szeditettem volna, mert vannak ilyen nemtorodom lanyok, de nekem sosem volt gond ismerkedni. Odalepsz ugyesen s megleped. Ha mar tenyleg szemez veled, akkor egy nagyon jo strategia ezzel le is tamadni. Erre biztosan nem szamit egy lany sem. En pl odamennek egy ilyen dumaval hogy: "Mar annyit szemeztunk hogy lassan elall a pupillam, gyere beszelgessunk is egyet, mert kivancsi vagyok milyen ember vagy:)" Tiszta balkezhatbol le lehet nyomni egy impro kezdoszoveget, nem nagy kunszt:P Nem kell se nagykepu legyen, se behodolos, egyszeruen frappans, esetleg humoros, kozben szemebe nezel egyenesen, mosolyogsz, szemkontaktus nagyon fontos, es meg az is trukk hogy egyszer egyszer mikor beszeltek poennal pl finomag megsimotod a valla alatt a karjat. Az ilyen erintesek nyitottabba teszik a beszelgetest, megtorik a szorongasat. Garantaltan elpirul pl ha ezzel a szoveggel letamadod egy egyenes szemkontaktus mellett. Elfoditja a fejet, elszegyelli kicsit magat, de elkonyveli hogy na ez igen, egyenes pasi, szokimondo, elso lepes arra fele hogy megbizhato legyen es oszinte:)
2011. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!