Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti kezdeményeznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kezdeményeznétek egy jóképű fiúnál? Mármint ha tetszik nektek, akkor legalább szemeznétek vele, hogy felkeltsétek az érdeklődését? Vagy csak várnátok, hogy majd ő odamegy hozzátok? 24/F

Figyelt kérdés
Milyen jeleket adtok, ha tetszik nektek valaki? Most utcai ismerkedésről beszélek, nem szórakozóhely vagy buli...
2012. febr. 7. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha legalább már párszor beszéltünk, szóval ismer, és szinte biztos vagyok benne, hogy tetszem neki én is, akkor kezdeményeznék, jobban is, mint szemezés.

Ha meg csak az utcán... hát, ott a szemezés belefér, de egy idegen sráchoz nem mennék oda, ha tetszem neki, akkor egy kis szemezés után úgyis odajön.

2012. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, biztosan adom valami jelét. Hosszan nézem, vagy elmosolyodom.
2012. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ha valaki tetszik nekem, kezdeményezek. Ez így működik. :D
2012. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem kezdeményeznék, de igyekeznék szemezni vele + rámosolyogni. Ha olyan pasiról van szó, akit látásból ismerek, akkor igyekeznék a közelébe kerülni, pl. buszon mellé állni, ülni. Eddig ezek beváltak. :)
2012. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány kezdeményező típus. De az egyetemen százalékarányosan kevesebben vannak, mint a normális éjszakában (és itt nem a Morrison's értem). A felnőtt nők közül is nagyon sok a kezdeményező típus, aki nem udvaroltat.
2012. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nulla önbizalmammal rá sem merek nézni.. nemhogy kezdeményezzek :/ vagy ránézek és amikor ő is rámnéz elkapom a tekintetem utána pedig azon agyalok miért vagyok ilyen balf*sz :S
2012. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, idegesít ez a kérdés. : D Leírom, miért:

Ma álltam a metrón, és volt egy fiú, aki nem egyszer rám nézett, és mindig arra nézett, ahol én álltam. Hagyta, hogy nézzem! Én meg azóta azon kesergek, hogy miért nem szóltam hozzá, ha már Ő nem mert hozzám... :( :(

Mondjuk bennem volt a félsz, hogy ha visszautasít, leégek- ráadásul egy haverjával volt.

Egyébként legközelebb kezdeményezni fogok, remélem.

2012. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!