Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fog elmúlni a múltammal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog elmúlni a múltammal kapcsolatos szorongásom?

Figyelt kérdés
Nagyon gyerek voltam még amikor az első szerelmemmel voltam együtt.Megbántam,hogy vele voltam ő megvert és folyamatosan csak alázott.Hiszékeny voltam hiszen még gyerek fejjel indultam neki egy kapcsolatnak és elhittem minden szavát.Elhitette velem,hogy megcsalt és közben mégse csak jól esett neki látni ahogyan szenvedek. Azóta eltel egy pár év most van új barátom akinek vannak lány barátai és akaratom ellenére féltékeny vagyok rájuk mert félek,hogy miattuk elveszítem a barátomat próbálok bízni benne de annyira beleültette a bogarat a fülembe az exem,hogy soha nem fogok kelleni senkinek,hogy félek,hogy a mostani fiú is ott fog hagyni mert van nálam sokkal jobb.Próbálok megszabadulni az múltam árnyékától de mindenhol kísért nem tudom milyen az,hogyha igazán vagyok szeretve és ezért kételkedek mindenkibe.Megakarok változni mert a mostani barátomat nem akarom megbántani és szeretem is csak félek. Hogy tegyem túl magam a múltamon és,hogyan érjem el,hogy ne stresszeljek ennyit?
2017. márc. 31. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
menj el karatézni, halál komoly, mióta járok nem stresszelek :D
2017. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!