Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert tetszem a lanyoknak? 16/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tetszem a lanyoknak? 16/f

Figyelt kérdés

Bocsi az ekezetek miatt csak telorol irok. Tudom hulyen hangozhat a kerdes de ossze vagyok zavarodva. Nem tudom csak szorakoznak-e velem vagy ez most komoly. Az a helyzet hogy tavaly ev vege fele jottem at ebbe a suliba mert koltoztunk, total mas varos az orszag masik vege en senkit nem ismerek. Es sajnos nincs is semmi onbizalmam nagyon visszahuzodo vagyok mert ez total mas vilag nekem mindenki ismer mindenkit csak en nem. Nem vagyok amugy visszahuzodo az elozo sulimba nagyon jol elvoltam de ez nagyon mas.


Es amugy meg hozzateszem, hogy nagyon alacsony is vagyok sajnos majdnem az osszes lany is magasabb nalam. De legalabb edzek szoval egesz izmos vagyok de azert ne tulozzunk, kisgyerek vagyok itt egyesek mellett.


Viszont amiota itt vagyok furan erzem magam mert ideges leszek es zavarban vagyok de megis szeretek bejarni a lanyok miatt leginkabb. Mert amugy nagyon sok gyonyoru lany van es tok kedvesek is velem. Es hat nyilvan nem probalkoztam be naluk mert semmi eselyem de azert bunko se vagyok de nem akarom sokszor hogy felre ertsek esetleg hogy en akarok toluk valamit szoval azert eleg visszahuzodo vagyok.

Viszont van par lany akik nagyon ram szalltak. Szunetekbe orakon is meg suli utan is velem akarnak lenni beszelgetnek velem meg hivogatnak bulizni. En total nem tudom hova tenni hiszen total nem vagyok jo tarsasag se jo pasi. Van egy lany aki nagyon tetszik es lehet hogy en is neko vagy nemtudom. O tenyleg ram van kattanva folyton engem keres meg odajon olelgetni de volt hogy az olembe ult. Meg egyszer a szamra adott puszit szunetbe ott mindenki elott nagyon durva volt. Folyton azt mondjak hogy milyen cuki vagyok szep az arcom es szep szemem van. Meg hogy belolem lesz a legjobb pasi. Erre azert nem fogadnek a helyukben. Csak kozbe ugye tok nevetgelnek meg minden es nemtudom hogy csak szorakoznak-e velem, jo valamilyen szinten biztos csak azert nem mindegy hogy megszivatni akarnak-e vagy tenyleg ugy gondoljak amit mondanak. Ha csak kettesbe vagyunk nagyon kedvesek akkor lehet normalisabban beszelgetni de ba tobben vannak akkor csak hulyulnek. De nem zavar amugy. Csak kezdek beleszeretni abba a lanyba de egyszeruen vicc lenne ha mi egyutt lennenk annyira nem vagyunk egy szinten. O 18-20nak is kinez nagyon szep lany es szepen is oltozkodik meg volt mar pasija aki idosebb is volt.


De multkor tesi elott oltoztunk at es mi csak 6-an vagyunk fiuk az osztalyba es a legtobben mar vegeztek szoval csak ketten voltunk es jottek ezek a lanyok es kitalaltak hogy most ott oltoznek at a fiuknak. Es hat nagyon durva volt tenyleg atoltoztek en elegge zavarba jottem. Bar mar megszoktam hogy folyton ramnyitnak ha en oltozok at de most ok vetkoztek, viszont az a lany akirol mar beszeltem o mintha zavarba lett volna csak nezett engem o csak a felsojet vette at es akkor is elfordult. Bar engem csak o erdekelt volna igazabol nem is neztem nagyon a tobbieket. Mindenesetre jol szorakoztak. De regebben folyton kerdezgettek hogy szuz vagyok-e (az vagyok), vagy hogy mit csinalnek veluk ha egyutt aludnank meg ilyesmi. De csak velem csinaljak ezt a tobbi srac nagyon utal az osztalybol.


Bocs ha hosszu lett, lehet kamunak hangzik de nem az! Tenyleg ez van es ilyenek velem. En nem tudom hova tenni es nyomoreknak is erzem magam, de ez olyan fura nekem. Nem ertem miert csinaljak vagy hogy egyaltalan mit akarnak tolem. Meg a dolgot bonyolitja hogy igazabol nagyon belezugtam mar abba a lanyba akirol mar beszeltem. O is csak szorakozik velem de valahogy mas mint a tobbiek, sokszor nez meg komolyabban vesz vagy nemtudom. Nemtudom mit csinaljak mert mindenre szamitottam csak erre nem egyszeruen olyan fura ez a szitu hogy nem tudom kezelni csak zavarba vagyok mint valami retardalt.


2017. ápr. 1. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Nem olvastam a kérdést mert rohadt hosszú, viszont az hogy telefonról írsz nem mentség az ékezetek alól. Én is telefonról írtam és nem haltam bele.
2017. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Meg mindig divat ebbe belekotni? Ha ugy kenyelmes neki vagy valami gatolja... sose ertettem ezt. Igy nem erted mit mondok?
2017. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
46%
Szerintem nem szórakoznak, merj lépni! 13l ha szeretnél nekem irhatsz és ismerkedherünk, de merj ismerkedni. És hajrá!!!
2017. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!