Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én maximum 10/7-es lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én maximum 10/7-es lányoknak tetszem úgy, hogy én nem kezdeményezek, akkor mit érhetek el?

Figyelt kérdés

(Előre is elnézést a tízes skáláért, de most ez a célravezető)

(És most a kérdés erejéig csak a külsőt mérjük)


Tehát az én adott stílusommal, megjelenésemmel, kb 10/7-es lányoknak jövök be (persze közölük sem mindnek, sőt), és az lenne a kérdésem, hogy ezt hogyan, illetve meddig tudom feltornázni azzal, hogy én kezdeményezek, illetve 'mindent beleadok'? Értsd: Ha így teszek, sikeres lehetek-e 10/7,5-8-as lányoknál?


Még egyszer elnézést a skálázásért és a külsőségekért, de a kérdés így érthető szerintem, olyan választ nem kérek, hogy a szépség szubjektív, meg minek pontozol, meg jaj, csak a külsőségekre hajt, stb.


Köszönöm az értelmes válaszokat!



2017. márc. 17. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tudnál mutatni képet arról, hogy nálad milyen egy 10/7-es meg egy 10/8-as lány? meg egy hozzád hasonló kinézetű fickóról is és úgy könnyebb lenne válaszolni
2017. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Simán, a sörhasú, kopaszodó, nem túl magas haveromnak nagyon szép barátnői voltak, most meg szép és értelmes felesége.

Jó a humora a srácnak és intelligens, olvasott.

2017. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Tényleg szubjektív ez a pontozás dolog, de szerintem simán feltornázhatod. Olyan fickókat látok néha bomba nőkkel, hogy önkéntelenül is erősebben szorítom a kapaszkodót a villamoson xd Ezzel nem téged írlak le, hanem arra gondolok, hogy a csúnyácska férfiak valószínűleg a fellépésükkel és/vagy pénzükkel kerülhetnek ilyen csajok közelébe. Tippeket, módszereket, praktikákat nem tudok adni, de szerintem az önbizalom, a fellépés, a karizma azok a dolgok, amikre szükséged van, ezeket fejleszd. Ha pedig pénzes vagy, hangsúlyozd ki, arra biztos repülnek. Persze az is fontos kérdés, hogy milyen célból akarsz jobb csajokkal lenni. Csak szex?

Amúgy miért nem megfelelőek neked a 7-es lányok? Az elég jó szám.D

2017. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy ezt kifelejtem. Akkor definiáljuk így:

10/7: "7: Solidly Cute. Zero embarrassment, even some nascent pride in being seen with her. You could bring her to things without looking bad, or losing any of the luster on your game."


[link]

2017. márc. 17. 18:52
 5/18 anonim válasza:
100%
Az utolsó válaszolóra reflektálva, igen: az értelmesebb lányoknak az intellektus és a humor is nagyon nyerő lehet. Ezeket kihagytam.
2017. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#3: Egy angol cikkben olvastam, hogy 2 probléma van a 10/7-es lányokkal: a) Nem 7-es lánnyal szeretnéd elveszíteni a szüzességed b) Ha kézen fogva sétáltok az utcán és meglátsz 10/8=< lányokat, akkor elgondolkozol, hogy képes lettél volna-e többre (értsd jól)

(De ez most ne befolyásolja senkinek a válaszát, csak #3-ra reagáltam)

2017. márc. 17. 18:54
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezõ, nálad van gond rendesen az idióta skáláddal együtt.

Sorry.

2017. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Te nem vagy normális. Azért nincs nőt, mert dehumanizálod őket ilyen kib-szott számozással :D
2017. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Ami a szexista mocsok linkedet illeti: aki így osztályozza a nőket, azt kasztrálni kéne.

Nem érdemelsz te semmit, örülj annak amit kapsz. És sose reklámozd majd a szerencsétlen barátnődnek, hogy ő egy 10/7.5 mert még bóknak veszi a szerencsétlen, ha a tökéletes nő 10-es ő meg hetes....aztán kiderül, hogy nincs messze a szimplán bszható kategóriától...

2017. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem felejtsd el a lanyokat. Ha a baratnoddel setalsz akit szeretsz, akkor nem gondolsz arra, hogy kihozhattal-e volna jobbat magadbol xd Marmint nem gondolnal, ha ertelmes, felnott ferfi lennel, aki nem kirakatbabat akar maga melle. Meg mi az, hogy nem vele akarod elveszteni a szuzessegedet? A tizeneves sracok altalaban azzal vesztik el, aki legeloszor szetteszi, aki huszonevesen is szuz, az meg orul, ha egyaltalan hajnaldo barki lefekudni vele, lol.
2017. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!