Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony fiúként van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiúként van értelme próbálkoznom magas lányoknál?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért,de valahogy mindig olyan lány tetszik meg,aki magas.(Kb 172-3 cm környéke).Nem a magasságuk miatt tetszenek meg,hanem maga a lány.Most is van 3,akit kinéztem és mind3 magas.Vagyis az egyik nem is biztos,hogy magasabb nálam.Messziről magasnak tűnt,de múltkor elment mellettem és kb egyformák voltunk.De szerintem egy kicsit magasabb lehet.A másik 2 meg közel fél fejjel lehet magasabb.De kedvesnek tűnnek.Nem hinném,hogy gonoszak lennének.Az egyiket láttam a buszon beszélgetni meg nevetni egy nálam is alacsonyabb gyerekkel,akinek még a foga se állt jól.Szóval nem hinném h olyan felszínes lenne

2017. ápr. 1. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy van értelme. csak mert a legtöbben szeretnék hogy a fiú nagyobb legyen náluk, attól még ugyanúgy vannak akiknek ez nem fontos. ha pedig besjössz nekik, akkor csak ezen nem fog múlni.
2017. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb lány a magasakat, 180cm+ fiúkat szeretik.

De kinek mi, láttam már 180-as csajt 160-as fiúval.

Én 176cm fiú vagyok, (még növésben remélhetőleg), de nekem például nem jön be egy olyan lány aki magasabb nálam. Tehát ez majdnem kizáró ok. Valakinek a rossz fog a kizáró tényező, nekem meg ez. Nem tehetek róla :D


Próbálkozz be a lánynál, legfeljebb elküld. De szerintem ha bejössz nekik, akkor nem utasítanak el a magasságod miatt.

Ty

2017. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A fiúbarátom is eléggé alacsony és neki eddig csak magasabb barátnői voltak, szóval simán van esélyed.
2017. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze, mivel énis 150cm alatti lánynak is adnék esélyt :D
2017. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát van akinek fontos, van akinek nem :D én 175 vagyok és mondjuk minimum legyen olyan magas mint én vagy maximum 1-2 centivel alacsonyabb :) de sok ismerősöm van akinek alacsonyabb a barátja/ férje bár az esküvői fotón furán nézett ki hogy a csajszi magassarkúban a csávó meg egy fejjel kisebb :D De ha őket nem zavarja, akkor minket sem fog :)
2017. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!