Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell meghódítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell meghódítani egy lányt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mit írjak neki elsőre, első randi, milyen legyek vele...stb. Mindent amit tudtok és bevált kíváncsi vagyok...19/F (b****sz, önbizalomhiányos ember vagyok, és már nem bízok a saját módszereimben...ezért kérdezlek titeket)

2017. ápr. 2. 02:35
 1/4 anonim válasza:
Simán ráírsz, hogy szia itt láttalak és szeretnék beszélgetni ha meg már ismered akkor meg hogy mizu stb. Nem kell beszarni. Nem öl meg egyik se nem fognak lenézni miatta. Ha nem sikerül még az sem hogy csak beszélgetni akarsz mert van olyan mint akit én akartam szószerint le akart rázni. De egyet jegyezz meg. Sose add fel csak ha látod hogy nagyon nem használ semmi. Az élet ilyen. Senki nem tud olyan nagyot ütni mint az élet. De nem az a lényeg hogy visszatudsz e ütni vagy hogy mekkorát hanem hogy mennyit ütést tudsz kibírni. Bírd ki az összes ütést. Ajánlom a motivációs videot youtubeon.
2017. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Istenem xd törődj magaddal .
2017. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Add önmagad:) de olyan rossz ha neten kezded az ismerkedést, bár ha máshol nem tudod akkor oké de érted na😇
2017. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, én még nem voltam párkapcsolatban, de lány vagyok ézért tudhatok, pár dolgot. Szerintem mindegy mit irsz (valami szia és a szia után szerintem, nem mizu?-t irj, mert azt a lányok többsége nem szereti, találj ki valami frappáns kérdést ami elindíthat egy beszélgetést) csak az a lényeg, hogy ne lépj túl hamar, azzal nagyon könnyen el lehet üldözni egy lányt. És minden üzeneted egy kérdéssel zárd, hogy ne fogyjatok ki a témákból beszélgetés közben. És ha a lány nem mutat érdeklődést, akkor se erőlködj, mert azt nyomulásnak veheti ami zavaró tud lenni. Ha nem ír vissza,ne írj neki egy 3. Sziát is. Türelmesnek kell lenni. Ja és az önbizalomhiányhoz annyit, hogy mutasd magad magabisztosnak a többi ember előtt, és akkor a többi ember is úgy fog viszonyulni veled, mint egy maga biztos emberrel, és egy idő után észre sem veszed, de maga biztos leszel. (van is egy ilyen idézet: Lásd annak amivé válhat, s azzá válik ami lehetne /Tchaikovsky/ csak úgy eszembe jutott😄)

Hát, remélem tudtam segíteni😅. Ha nem akkor mindegy. (bocsi a béna megfogalmazásért)

14/L

2017. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!