Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves vagyok. és akráthogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok. és akráthogy próbálkozom, egy lánnyal sem tudok összejönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok lányyal próbálkoztam az elmúlt időben( nem egyhuzamban, hanem egymás után) de mégsem sikerül. Leutaztam messzebbi helyekre is, de ott sem sikerült. Egy lányt sem érdeklem különösebben, pedig nem vagyok csúnya. Néhány barátom szerint várnom kellene, de borzasztó ez az egyedüllét. Mit tegyek, hogy lehessen barátnőm?

2017. ápr. 3. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Lehet h van olyan aki szeretne osszejonni veled csak tipikusan hulye fiu vagy es a ribiket keresed, akik meg rohadtul nem akarnak toled semmit:(
2017. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül :D én mondjuk azért 16 évesen még nem akarnék belehalni a magányba, de tudom milyen érzés...


nálam kevesen vannak nyiltabbak, én ugyan nem rohanok le egyből senkit, először csak próbálnék megismerkedni barátság szempontjából emberekkel.

nekem a belső az elsődleges, mégis néha olyan emberekkel találkozok, hogy az valami elképesztő...:D

a hétvégén például egy beteg, kancsal lánnyal próbáltam ismerkedni...nem taszít, ha valaki külsőleg kevésbé tökéletes...hát kérlek, neki amellett, hogy ilyen kedves, megértő fiúra lenne szüksége, aki elfogadja, hogy így néz ki...(most jön a poén), jóképű legyen, népszerű...és hallod nem...beszéltem vele 2-3 órát, hát nem voltam neki elég jó...:D


és sok ilyen van. én próbálom elkerülni azokat, akik tudom, hogy szóba se állnának velem, mert olyan hatalmas az egójuk, hogy nekik csak a 100/100-as tökéletes fiúk azok, akikkel egyáltalán szóbaállnak...és mégis, még a legabszurdabb csajoknak is néha olyan igényeik vannak...és csodálkoznak, hogy nincs senkijük, de még haverjaik se...olyanok akarnak lenni, mint a többi népszerű ember, de igazából esélyük sincs abban az értékrendben érvényesülni...na mind1 :D szóval nem hiszem, hogy a kérdező csak olyanokkal ismerkedne, akiknél esélye nincs...de ez is benne van persze.

2017. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amikor egy 16 éves fiú magányos és lányok társaságára vágyik, miközben vannak fiú barátai, az nem a borzasztó egyedüllétet tapasztalja, hanem szimplán kanos.

Namármost, ha ezt a csajok is látják rajtad, akkor max olyat kapsz meg, amelyik szintén ilyen kedvébe van, de ahhoz meg még ezek szerint nincs tapasztalatod.

2017. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túlságosan erősen akarod, keresed a neked való lányt.

Legalábbis szerintem, én is így vagyok vele csak lányként:D

2017. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor gyere össze fiúkkal. :)
2017. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!