Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szóljak neki, hogy én várok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki, hogy én várok amedig kell?

Figyelt kérdés
Szóval tetszek egy lánynak (bármenyire is próbálja be bízonyítani, hogy nem tetszem neki) aki nemrég szakított a pasijável aki nagyon bunkón szakított vele. Ezért most egy ideig nem szeretne kapcsolatott és nagyon szomorú mert nem bízik a fiúkban és ezért nem vagyunk együtt. Szerintettek szóljak neki, hogy én várok addig amíg kell? Ezzel az a baj, hogy nem fogja beísmerni, hogy tetszek neki, ezért furcsa dolgok jöhetnek ki belőle. És azokat a válaszokat hagyjuk, hogy ha azt mondja nem tetszel neki akkor nem tetszel neki.

2017. febr. 19. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Oké hogy hagyjuk, de elgondolkodtál már azon a lehetőségen, hogy tényleg teljes mértékben 100%-osan meg van győződve arról, hogy nem tetszel neki?
2017. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, elgondolkodtam. De tudom, hogy nem. Nem érzem hanem monták mások is és látom is rajta....
2017. febr. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!