Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek már nem szeret?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem szeret? Dobjam? Vagy szoljak neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerinte mindig kiröhögöm ami nem igaz ..szerinte néha hülye gyerekes vagyok..szerinte leszarom ami nem igaz (nem volt fenn facebookon nem irtam es neki ez leszarás)akkor a haverja csaja le r*bizett és a barátomat nem is érdekelte ugyan ugy chatelhetnek ....mit tegyek?
2016. okt. 8. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer kinövitek a gyerekességet. De amúgy dobd ha akarod.
2016. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kutyuskacsa válasza:
Nem hinném h annyira szeret szerintem jobb ha dobod ...tudom nehéz de nem éri meg a csajt meg felejsd el ő lehet h az
2016. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!