Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan fiúk, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk, akiknek nem számít a külső?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Minden embernek szamit a kulsö is. Mind a kettö fontos a szerelemben, hogy a belsö tulajdonsagai megfelelöek legyenek, jokat lehessen beszelgetni, a ket fel megertse egymast, de fizikai vonzalom is kell, ha az nincs, akkor az csak baratsag. En igy gondolom, de javitsatok, ha tevedek.
2017. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel.

De am minden lány szép. Valakinek tökéletes vagy.

2017. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj kérdező nincsenek ^_^
2017. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számít, de ha a belsőddel megfogsz akkor kevésbé:3, szerintem egy idő után ha beszéltek megvan a közös hang megtetszik a másik fél, persze lehet csak barátság lessz, de fiú és lány között általába a témák úgy adják magát hogy lessz belőle valami.
2017. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
86%

Vannak olyanok persze, akiknek nem számít a külső.

Nekem is volt olyan barátnőm, aki nem a legszebb volt, de a személyisége miatt lettem belé szerelmes.

Erről egy kép jut eszembe (Sarcasm) :

OMG. Why is he with her? She does not look nice.

- Maybe she's got an amazing personality, and maybe he is not a judgemental asshole like you.

2017. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
hat igazad de nekem egybolbejonne egy luis futyon tatyos csaj 16/lf
2017. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Olyan van, aki nem a külsődért szeret. De el sem tudom képzelni, hogy olyan lánnyal legyek, aki külsőre egy kicsit sem vonz. De ne aggódj! Ha adsz magadra és ápolt vagy, akkor nincs itt semmi baj :)
2017. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, őket kanosnak hívják :D
2017. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 K...László válasza:
Ha látnálak, meg tudnám mondani! Mindenkinek más a szép, és a személyisége, viselkedése is számít a lánynak, meg, hogy mit érzek, amikor a szemébe nézek. Én alapból kerülöm a nagyon hercegnős külsejűeket, de az a baj, hogy az utóbbi 5-6 évben még egy hajléktalan lánynak sem jövök már be. 36F
2017. ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát 3 hete még számított.., de megismertem egy lányt.
2017. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!