Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak párt, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt, ha ronda vagyok? (És nem csak az a gond)

Figyelt kérdés

folyamatosan viszi le önbizalmam hogy mindig látom,más csajoknak izmos kigyurt pasijaik vannak.. (20 F vagyok) nekem egyszer nem volt barátnőm és már ugy érzem nem is nagyon tudnék megbizni egy lányban még akkor sem ha komolyabb lenne... én kimondom: már zavar, ha megkérdezik miért nincs csajom.. ideje lenne csajozni... tudom...

de már azt se tudom, hogy hol kezdjem...

az is eléggé kiakasztó, hogy már kb minden barátomnak van barátja barátnője... nekem bármelyik csak tetszett meg, beszélgettem vele, mindig volt barátjuk, vagy nem én kellettem nekik... de BEZZEG NEKI EGYBŐL összejött a kivánt személlyel...


a szerelem tényleg nem mindenkinek jöhet el?



2017. ápr. 14. 16:26
 1/6 A kérdező kommentje:
*NEKIK.
2017. ápr. 14. 16:30
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
nem a rondaság a gond. Akkor én se, meg rengetegen nem találtunk volna csajokat. az önbizalmad kellene erositeni. probálj olyan lányokkal kezdeni, aki kimutatja szimpátiáját irántad. és beszélj sokat, dicsérd öket, légy kedves
2017. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Megértem amit érzel. Jóval fiatalabb vagyok, mint Te, de régebben én is utáltam, ahogy kinézek, és úgy általánosságban mindent. A viselkedésemet, a személyiségemet is belértve.


Nem is mertem beszélni lányokkal. Osztálytársakkal sem. Egyszerűen lefagytam, ha hozzám szóltak. Sokat panaszkodtam minden rossz miatt, ami engem ért, ahelyett, hogy kezembe vettem volna az életemet.


Aztán egyszer, egy kifejezetten rossz napomon belegondoltam, hogy mennyi minden jó van az életemben. Hogy van családom (akikkel sokkal jobb kapcsolatom is lehetne), hogy sok ember közül válogathatnék magamnak barátokat, és hogy egy kis fáradsággal sokkal többre lehetek képes.

És ez Veled is így van!


Lefogytam, elkezdtem aktívan sportolni, egészségesebben enni. Figyeltem a külsőmre (ápoltság, öltözködés). Megpróbálkoztam a barátkozással is, valamint a lányokkal való beszélgetéssel. Bevallom, kezdetben kevésbé voltam sikeres, mint ma. Azóta eltelt 3 év, és habár még van hova fejlődnöm, úgy érzem, hogy sokkal több lettem, mint amiről valaha álmodhattam volna.


Magabiztosabb lettem.

Sokkal jobban megértem az embereket, a körülöttem lévők érzéseit.

Könnyűszerrel beszélek lányokkal.

Minden nehézség nélkül feloldódom új környezetben (ez azért túlzás). :P

Néha-néha kapok egy-két pillantást az ellenkező nemtől.


__Mi a lényeg?__

A lényeg az, hogy mindig van hova fejlődnünk. Az, hogy ha teszünk az álmainkért, akkor minden lehetséges (Régen Harry Potter szerettem volna lenni... Még dolgozom rajta)! Az, hogy mindig lehet egy szebb életünk, bármennyire is kilátástalannak tűnik elsőre. Menni fog, sok sikert! :)



Utóirat:

Érdemes self development könyveket olvasni, hasznosak tudnak lenni. :)

2017. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás, hogy előbb magadat szeresd meg , és utána más is meg fog szeretni.
2017. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Foggad el magad úgy ahogy vagy.

Beszélgess lányokkal..mutasd ki az erdeklődésedet.

2017. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Egy lánynak sem kellek a kinézetem miatt.... Az ismerőseimnek viszont van.......... 20/F
2017. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!