Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem alapvetően nem gond, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem alapvetően nem gond, ha egy nőnek van már (egy) gyereke, az ilyen hölgyek gyakran neten keresnek párt. Érdemes ha igen milyen szöveggel tudatni, hogy tudomásul vettem hogy van gyereke és vele együtt érdekel?

Figyelt kérdés

#kisgyerekesanyuka
2017. febr. 4. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha simán írsz a nőnek, és csak iránta érdeklődsz, akkor tudni fogja.


De ne várd, hogy hasraessen, mert téged így is érdekel. Pont annyi esélyed van egy anyukánál, mint egy gyermektelen lánynál.

2017. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es kérdező tudom jól....de sok pasinak nem kell gyerekkel, sokan állítólag nem olvassák az adatlapot csak a képek alapján írnak rá valakire.
2017. febr. 4. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne jelezd külön. Én is kisgyerekes anyuka vagyok, és úgy veszem, hogy aki rám ír az ezt tudomásul vette. Velem ismerkedjen, ne a gyerek körül bazseváljon.
2017. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
szerintem is csak érdeklődj, nem kell külön szólni. én nő vagyok amúgy és szerintem meg pont hogy egy elvált anyukának nincs annyi esélye, és ezt tudja is, ha van esze. Így mindenképpen előnnyel indulsz, hiszen kevesen gondolják komolyan az ilyesmit, a legtöbben legfeljebb szeretőt keresnek elvált anyukák között.
2017. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Elvált nőként ismerkedtem egy ideig társkeresőn. Egyértelműen jeleztem az adatlapomon, hogy van gyerekem és úgy voltam vele, hogy ha valaki nem képes elolvasni és értelmezni, az az ő baja. Elég sokan akartak így is ismerkedni, a többséget egyáltalán nem érdekelte, hogy van gyerekem. (Megjegyzem, az én korosztályomban már az a ritka, ha valakinek nincs, nem pedig az, hogy van. Többségében az ismerkedni vágyó férfiaknak is volt gyereke, ezt hamar tisztáztuk, hogy kinek hány van, mekkorák, kivel élnek, stb.)

Amikor a párommal összejöttem, ő is tudta, hogy van gyerekem, de nem jelezte külön, hogy ő ezt tudomásul vette és nem zavarja, valahogy evidens volt. Azóta se látta szükségét jelezni, pedig már együtt élünk. (A családját egy ideig zavarta, hogy van gyerekem, de ez más kérdés...)

2017. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!