Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék? Hogyan kezdjek bele? Járnak normálisak discoba ismerkedni?

Figyelt kérdés
Győr környéki lányokal Szeretnék ismerkedni Győrbe lakom nem régen költöztem ide itt nincsenek ismerőseim barátaim . Facebookos ismerkedés régen bejött csak nehéz belőni hogy Győr környéki . Discos ismerkedésel az a gondom hogy én nem szeretem a discolat nem hallgatok disco zenét nagyon sok pénzt kell bele fektetni és sikereség nem garantált . De nagyon szeretnék előbb utóbb egy aranyos barátnőt . Jön a nyár szeretném ha nyáron sikerülne valami barátokat is szeretnék szerezni .

2017. ápr. 16. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Discoba kevés az esély hogy találsz valakit magad mellé hosszú ideig...

Inkább azt ajánlom hogy megy ki parkba (legyen az bármilyen...) és ha van egy lány vagy több akkor menj oda hozzá és beszélgess vele, biztos csatlakozhatsz hozzá és megismerhetitek egymást...

Esetleg ahol laktok az utcákba biztos lakik egy lány.

Barátokon keresztül is ismerkedhetsz lányokkal.

Sok sikert!

2017. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Discoban semmiképp. Általában olyan lányok járnak oda, akik nem valók neked.


Én is a szabadidős tevékenységeket ajánlanám helyette :)

Járj el, próbálj ki új dolgokat. Ha barátnőt rögtön nem is, de élményeket és barátokat biztos nyersz vele :)


Sok sikert!

2017. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Győr? Akkor Yolo pub, buli meg esetleg Lapos. :)
2017. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Laposba voltam Szombaton benéztem nem volt senki a másik helyet nem ismerem de ilyen helyen elég nehéz ismerkedni
2017. ápr. 18. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!